Greenie World Unia Europejska

Daj się zauważyć – projektory reklamowe LED

Daj się zauważyć – projektory reklamowe LED

 

Reklama LED to oryginalny baner, który wykorzystuje najnowsze osiągnięcia technologii. Jego posiadanie skutecznie wyróżnia nas wśród konkurencji. Projektor reklamowy LED to nie tylko korzyści marketingowe, ale także oszczędności finansowe. Dodatkowo technologia LED przyczynia się do ochrony środowiska.

Czym są projektory reklamowe LED

 

Projektor z logo LED umożliwia komunikację z dużą liczbą osób jednocześnie. Posiadając projektor reklamowy LED, który wyświetla dowolną grafikę, możemy mieć pewność, że skutecznie przyciągniemy wzrok i uwagę. Reklama LED gwarantuje spełnienie się triady: Zobaczyć. Zapamiętać. Wybrać. We współczesnym świecie reklama musi być zwięzła i interesująca. Projektory LED dostępne w naszym sklepie to umożliwiają.

Reflektory Greenie posiadają różne funkcje, dlatego odpowiadają na wszelkie potrzeby obecnego rynku. Wyświetlane logo LED na podłodze lub na ścianie spowoduje, że odbiorcy będą dobrze kojarzyć to miejsce, więc chętniej wrócą. Bardzo często zdarza się, że osoby chcą tańczyć jedynie w obrębie reflektora. Posiadając projektor LED, mamy gwarancję dodatkowej atrakcji! Aby zwiększyć zainteresowanie marką czy usługą, baner LED można wyświetlać także na ścianach
i fasadach budynków.

Główną zaletą posiadania reklamy LED jest niski koszt, małe rozmiary urządzenia oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe. Obraz nie będzie wyglądał gorzej z dnia na dzień, więc walory estetyczne reklamy stale będą zadowalające.

Reklama LED – dla kogo?

 

Projektor reklamowy LED jest bardzo lekki. W łatwy sposób można go przemieścić w inne miejsce bez pomocy innych osób. Projektor z logo LED gwarantuje nam oszczędność miejsca i czasu, porządek, a także zyskanie uwagi i zainteresowania. Jest idealnym sprzętem dla każdego, kto chce w nieszablonowy sposób wyróżnić markę, osobę lub produkt.

Promowanie się na różnego rodzaju wydarzeniach zmusza do stałego drukowania różnych materiałów. Generuje to koszty oraz zabiera czas na nieustanne zastanawianie się, co zrobić ze zniszczonymi lub niewykorzystanymi materiałami. Posiadając projektor z logo LED, można wykorzystać pozostały czas w bardziej produktywny sposób, np. pozyskując nowych klientów.

Reklama LED sprawdzi się również w barach i restauracjach oraz innych lokalach usługowych. Wystarczy posiadać projektor reklamowy LED, aby zwrócić na siebie uwagę odbiorców. Reklama świetlna LED na budynku idealnie sprawdzi się jako reklama zewnętrzna. Greenie oferuje wersje wodoodporne, ale dla zachowania ostrożności i najwyższej jakości obrazu zaleca się montowanie sprzętu pod zadaszeniem. Projektory LED znajdą zastosowanie między innymi także na bankietach, weselach czy konferencjach. Zainteresowanie publiczności gwarantowane.

 

Projektor Logo Cree

 

Projektory reklamowe LED Greenie cechuje wysoka jakość wykonania oraz wykorzystanie najlepszych komponentów światowych liderów na rynku. Nasze reflektory LED dają obraz wysokiej jakości, który można uzyskać praktycznie na każdej powierzchni płaskiej. Projektory reklamowe LED z serii CREE zostały wyposażone w diody uznanego i cenionego producenta. Ponadto produkty Greenie wyświetlają logo LED ze szkiełka z nadrukowanym logo. Zapewnia to sporą przewagę nad konkurencyjnymi produktami, ponieważ obraz na szkle jest gładki i pozbawiony smug, co często się zdarza w gorszej jakości produktach. Greenie Polska udostępnia szkiełka aż z 5-cioma kolorami tworzącymi logo.

Wszystkie projektory zostały zbudowane tak, aby użytkownik miał swobodny dostęp do tylnego panelu, który umożliwia samodzielną wymianę szkiełek „gobo”.

Projektory reklamowe Greenie dają wyraźny i jasny obraz, który dokładnie odzwierciedla logo, napis lub grafikę. Ponadto pozwalają w wygodny sposób samodzielnie regulować ostrość wyświetlanego obrazu. Sprzęt jest odporny na uderzenia, drgania i wibracje.

W modelach znajdujących się w aktualnej ofercie zastosowano diody CREE XM-L2 oraz CREE XHP70. Nasze projektory dostępne są w mocach 12W, 20W, 30W.

 

 

Projektor Logo CREE XM-L2 12W

 

Model o mocy 12W. Skuteczny zasięg reflektora to 1-10m.
Aby zapewnić funkcjonalność projektora, oprócz wersji podstawowej marka Greenie stworzyła:

– LED Projektor Logo CREE XM-L2 12W wpuszczany sufitowy – wpuszczany we wnękę w suficie tak, że, światło pada na podłogę. Fantastycznie sprawdzi się np. w klubach czy na różnych imprezach tanecznych.

– LED Projektor Logo CREE XM-L2 12W szynowy 1-fazowy – zamontowany na szynie, gwarantuje bezpieczeństwo i wygląda jak reflektor. Można go nakierować punktowo, np. do użytku w muzeach, galeriach.

– LED Projektor Logo CREE XM-L2 12W obrotowyumożliwia obracanie się logo, co przykuwa uwagę odbiorców. Posiada guzik „włącz/wyłącz”, więc w dowolnym momencie można uruchomić lub zatrzymać funkcję obrotu. Na przykład podczas prezentacji na targach projektor może być włączony przez cały czas, a funkcja obrotu – wyłączona w dowolnym momencie.

– LED Projektor Logo CREE XM-L2 12W przenośny – wyposażony w akumulator, który umożliwia pracę bez podłączenia do prądu aż do 3 godzin. Posiada ładowarkę w komplecie. Idealnie sprawdzi się na prezentacjach wszędzie tam, gdzie nie wiemy, czy będzie możliwość podłączenia sprzętu.

– LED Projektor Logo CREE XM-L2 12W wodoodporny IP43 – posiada wyższą klasę szczelności. Świetnie sprawdzi się zamontowany pod dachem, np. przed lokalem, aby zachęcić do wejścia.

 

 

LED Projektor Logo CREE XHP70 20W

 

Większa moc, większy efekt. Dzięki mocy 20W obraz jest jaśniejszy i bardziej widoczny. Projektor LED jest poręczny, ponieważ jego wymiary to 320 x 150 x 130 mm. Waga (około 2kg) nie sprawia kłopotów podczas montażu. Projektor reklamowy LED Greenie pobiera znacznie mniej energii niż projektory halogenowe. Ponadto żywotność diod LED jest o wiele dłuższa. Reklama LED może być wyświetlana nieprzerwanie przez aż około 12 lat!

Warto wybrać jedną z oferowanych przez nas dodatkowych funkcji:
– LED Projektor Logo CREE XHP70 20W obrotowy,
– LED Projektor Logo CREE XHP70 20W wodoodporny IP43
oraz posiadający połączenie obu tych funkcji.

LED Projektor Logo CREE XHP70 30W

 

To nasz najsilniejszy projektor reklamowy LED. Jego moc to aż 30W. Kąt świecenia jest taki sam jak u poprzedników i wynosi 14°. Gabarytowo jest nieco większy: 320 x 230 x 260 mm, ale to wciąż małe
i poręczne urządzenie, które zapewnia skuteczną reklamę. Projektor ma zasięg aż do 40m. Greenie oferuje wersję standardową o podwyższonej klasie szczelności i z funkcją obrotu.
– LED Projektor Logo CREE XHP70 30W obrotowy, wodoodporny IP43.

 

Projektory reklamowe LED to najlepszy sposób na udaną reklamę. Logo w formie wyświetlanego obrazu z wykorzystaniem energooszczędnej technologii LED skupia uwagę i zainteresowanie, których potrzebujemy. Posiadanie takiej reklamy to najlepsza metoda na bycie zauważonym i zapamiętanym.

Jaśniejsza reklama to większy zysk, dlatego nie czekaj i zaopatrz się w nasz projektor LED przed innymi!

 

Oszczędzaj z produktami Greenie

Skontaktuj się - pomożemy.