Greenie World Unia Europejska

Business Architecture Program - z nami zyskasz jeszcze więcej!

Business Architecture Program

Program Business Architecture kierujemy do wszystkich, którzy w swojej pracy kreują aranżację wnętrz. Jeśli jesteś architektem i kompleksowo doradzasz Odbiorcom – współpraca z nami pozwoli Ci wyciągnąć maksimum korzyści z Twojej pracy. Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem na rynku oświetlenia LED i wspomagamy pracę architektów. Dzięki kooperacji odniesiemy wspólne korzyści. Zobacz, dlaczego Ci się to opłaca!

Współpraca z Greenie – obopólna korzyść

Marka Greenie to przede wszystkim doświadczenie. Od ponad dekady śledzimy zapotrzebowanie rynku na usługi oświetleniowe, dlatego dziś możemy pochwalić się szerokim asortymentem oświetlenia designerskiego, lampami ulicznymi czy oświetleniem przemysłowym. W każdym segmencie możemy zaoferować najlepsze oświetlenie w konkurencyjnej cenie. Jednak to nie wszystko. Architekci znajdą u nas ofertę ponad 13 000 produktów, które mogą wykorzystać w swoich projektach.

Mamy doświadczenie w swojej branży, stworzymy więc projekt oświetleniowy, kalkulację świetlną w programie Dialux, a także wizualizację. Oferujemy rzetelne pomoce, współpraca opiera się na jasnych zasadach, powierzasz projekt profesjonalistom w swojej dziedzinie. Możemy także przeprowadzić audyt oświetleniowy, zająć się nadzorem technicznym nad realizowanym projektem i poprowadzić Cię do końca, oferując montaż oświetlenia.

Co może zyskać architekt?

Architekt, który podejmie się współpracy z nami i zgłosi swój projekt, może liczyć na specjalne warunki. Program kierujemy do właścicieli firm designerskich, architektów, projektantów i firm wykończeniowych. W zależności od zasad, na których opierają swój biznes mogą skorzystać z różnych wariantów współpracy:

– osoby oferujące możliwość odsprzedaży produktów – mogą zyskać 25% rabatu,

– osoby, które nie posiadają takiej możliwości (nie posiadają w ofercie możliwości odsprzedaży produktów) – mogą zyskać 10% zniżki,

– dodatkowo partner otrzymuje kod rabatowy wartości 10%, który może przekazać swoim Klientom.

Partnerzy projektu Business Architecture Program ze współpracy z nami odnoszą nie tylko korzyści finansowe. Szybka wycena (nawet tego samego dnia), indywidualizacja projektu, do każdej aranżacji podchodzimy, uwzględniając jej specyfikę i potrzeby. Produkty sprawdzonych marek, długi czas gwarancji, certyfikowane modele – tego potrzeba Twoim odbiorcom. Pracujemy z zaangażowaniem i kompleksowo realizujemy projekty. Na każdym etapie możesz liczyć na nasze wsparcie.

Zobacz warunki uczestnictwa w programie


Skontaktuj się - pomożemy.