Greenie World Unia Europejska

Lampy i oprawy Artemide w ofercie Greenie Polska

Włoska marka specjalizująca się projektowaniu lamp o wyjątkowym charakterze. Pracownia Artemide powstała w 1960 roku i jest obecnie jedną z najstarszych na całym świecie. Ernesto Gismondi, twórca znakomitej marki, pragnął, by projekty jego architektów dotarły możliwie do każdego zakątka świata. Sukces osiągnął bardzo szybko, a lampy Artemide są dziś dystrybuowane na każdy kontynent.

Blisko 100 krajów może cieszyć się z obecności tych doskonałych włoskich lamp na swoim rynku. Największe zakłady produkcyjne znajdują się rzecz jasna we Włoszech, jednak lampy Artemide są tworzone również na Węgrzech, we Francji, a nawet w Kanadzie.

Rosnąca w bardzo szybkim tempie popularność włoskiej marki przyciągnęła do siebie najwybitniejszych projektantów z całego świata. Dziś jest ich niemal tylu, ile samych lamp, a do najpopularniejszych architektów należą m.in. Guido Matta czy Naoto Fukasawa. Projekty Artemide są skierowane przede wszystkim do klientów indywidualnych, którzy szukają wyrafinowanych projektów do salonów. W kolekcji włoskiej marki nie brakuje jednak także lamp, które z powodzeniem sprawdzą się w różnego rodzaju pomieszczeniach biurowych.

Oferujemy pełny wybór włoskich lamp Artemide. Dodatkowo zapewniamy sprzedaż hurtową na atrakcyjnych warunkach.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania cennika hurtowego.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00

– telefonicznie: (22) 842 22 32

– pod adresem mailowym: biuro@greenie.pl

– w sklepie stacjonarnym pod adresem Warszawa 02-675, ul. Wołoska 16, „Mokotów Box”.

Szczególnie mocno zachęcamy do zapoznania się z realizacjami w naszym Portfolio pod adresem: https://greenie-world.com/realizacje-i-referencje/

 

Skontaktuj się - pomożemy.