Greenie World Unia Europejska

Axo Light - design najwyższych lotów w Greenie Polska

Lampy i oprawy Axo Light w ofercie Greenie Polska

Axo Light to włoska marka z tradycjami, której firma ma siedziby we Włoszech oraz USA. Powstała w 1996 roku marka oświetleniowa zajmuje się tworzeniem lamp obejmując cały proces, począwszy od projektu, konstrukcji, produkcji na dystrybucji kończąc. Każdy produkt i projekt jest ręcznie wykonywany we Włoszech, udoskonalany, testowany i składany w firmowym laboratorium w Wenecji, w Scorzè.

Axo Light jako cel przyjęło sobie designerską odpowiedź na oczekiwania najbardziej wymagających klientów i dystrybuuje swoje lampy w 90 krajach. Ten światowy sukces zawdzięcza swoim niezwykłym projektom, wyznaczając trendy oraz stawiając na najwyższą jakość wykonania.

Lampa wisząca Axo Light Mountain View

Axo Light to przede wszystkim włoska tradycja rzemiosła szklarskiego, ciągnąca się nieprzerwanie od XVI wieku. Mistrzowie szkła pozostają otwarci na trendy i nowości napływające z całego świata, reagując na rynek błyskawicznie.

Na sukces marki Axo Light składa się między innymi współpraca ze wspaniałymi, utalentowanymi projektantami z całego świata. Wśród współpracowników Axo Light można wyróżnić: Dimę Loginoff, Karima Rashid, Ryosuke Fukusada, Sandro Santantonio, Timo Ripatti, Briana Rasmussen, Manuela Vivian, Serge’a i Roberta Cornelissen czy Rainera Mutsch. Każdy z nich posiada bogate doświadczenie w dziedzinach różnych materiałów czy rozwiązań technologicznych takich jak szkło, kryształ, tkanina, ceramika, metal, aluminium czy tworzywo ABS. Wszystkie lampy Axo Light tworzone są w kilku rozmiarach, aby żadna przestrzeń, nie była wykluczona z możliwości bycia przyozdobioną jej blaskiem.

Lampy wiszące Axo Light Alysoid

Pozwól, aby projektowane wnętrze zyskało na splendorze i rozmachu nietuzinkowych włoskich lamp Axo Light. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania cennika hurtowego.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00

– telefonicznie: (22) 842 22 32

– pod adresem mailowym: biuro@greenie.pl

– w sklepie stacjonarnym pod adresem Warszawa 02-675, ul. Wołoska 16, „Mokotów Box”.

Szczególnie mocno zachęcamy do zapoznania się z realizacjami w naszym Portfolio pod adresem: https://greenie-world.com/realizacje-i-referencje/

Skontaktuj się - pomożemy.