Greenie World Unia Europejska

Lampy i oprawy Candellux w ofercie Greenie Polska

Oprawy i lampy Candellux w ofercie Greenie Polska – szeroki wybór opraw dla domu, mieszkania, biura i lokali usługowych.

Polska marka Candellux z pewnością wyróżnia się rozmaitością form i charakteru swoich lamp, niczym w misji zaspokojenia gustu każdego klienta. Bogata oferta w połączeniu z bardzo dobrą jakością wykonania, zadowoli wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających.

Candellux to marka istniejąca od 1991 roku, której priorytetem jest szybka odpowiedź na trendy pojawiające się w oświetleniu. W przepastnej ofercie Candellux znajdziemy lampy kryształowe, klasyczne i w stylu glamour, nowoczesne oraz retro a także multum innych, niebanalnych rozwiązań oświetleniowych dla domu, biur, a także lokali usługowych takich jak restauracje i salony SPA.

Lampy Candellux zaspokoją potrzeby każdego wnętrza oraz każdego najbardziej wymagającego dekoratora. W Greenie Polska cenimy sobie marki stawiające na niebanalny design oraz wysokie rangą wykończenia, zatem nie mogliśmy pominąć i nie uwzględnić w swojej ofercie takiej marki jak Candellux. Jesteśmy jej autoryzowanym dystrybutorem. Jeśli interesuje Państwa sprzedaż hurtowa, zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania cennika hurtowego.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00

– telefonicznie: (22) 842 22 32

– pod adresem mailowym: biuro@greenie.pl

– w sklepie stacjonarnym pod adresem Warszawa 02-675, ul. Wołoska 16, „Mokotów Box”.

Szczególnie mocno zachęcamy do zapoznania się z realizacjami w naszym Portfolio pod adresem: https://greenie-world.com/realizacje-i-referencje/

Skontaktuj się - pomożemy.