Greenie World Unia Europejska

Lampy i oprawy Dalen w ofercie Greenie Polska

Dalen to czeska firma specjalizująca się w nowoczesnym, inteligentnym oświetleniu LED.
Lampy Dalen to śmiałe, ultranowoczesne projekty powstałe aby realizować nasze potrzeby i zachcianki.

Sekretem ich wielofunkcyjności jest możliwość zdalnego sterowania mocy i temperatury barwowej emitowanego światła, co oznacza, że możemy dostosować sposób świecenia lampy do naszego nastroju czy wykonywanej czynności. Lampy Dalen możemy sterować zdalnie przy pomocy pilota a nawet własnego telefonu; wystarczy pobrać aplikację ecoCloud.

Lampy Dalen z pewnością zadowolą amatorów nowoczesnych rozwiązań. W ofercie Greenie Polska znajdą Państwo między innymi Plafon Star Sky – plafon o dziesięciostopniowej skali regulacji barwy i intensywności światła z dodatkowym efektem “rozgwieżdżenia” przez małe, punktowe przebłyski. Innym atrakcyjnym produktem tej marki, który postanowiliśmy umieścić w naszej ofercie jest lampa stołowa DL-1X Dalen, która emituje światło w barwie od zimnej niebieskiej (stymulującej i pobudzającej) przez neutralną (najlepsza do pracy i robienia makijażu) po ciepłą żółtą (dla chwil relaksu i odprężenia). Jest również wyposażona w panel RGB co sprawia, że lampka może rozbłysnąć kolorami tęczy.

Greenie Polska to autoryzowany dystrybutor lamp Dalen. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania cennika hurtowego.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00

– telefonicznie: (22) 842 22 32

– pod adresem mailowym: biuro@greenie.pl

– w sklepie stacjonarnym pod adresem Warszawa 02-675, ul. Wołoska 16, „Mokotów Box”.

Szczególnie mocno zachęcamy do zapoznania się z realizacjami w naszym Portfolio pod adresem: https://greenie-world.com/realizacje-i-referencje/

Skontaktuj się - pomożemy.