Greenie World Unia Europejska

Lampy i oprawy Fabbian w ofercie Greenie Polska

Fabbian to kolejna włoska marka, która podbiła rynek oświetleniowy na całym świecie. Pozycja marki została zbudowana na kulturze, tradycji i inspiracji – właśnie te cechy można dostrzec w jej wyjątkowych projektach. Fabbian mimo osiągnięcia międzynarodowego uznania, nie zwalnia tempa, wciąż przeprowadzając badania rynku – głównie popytu, aby móc bezbłędnie odpowiedzieć na potrzeby oświetlenia designerskiego.

Rok 2018 okazał się rewolucyjnym dla marki Fabbin. Nowym właścicielem marki stał się Luca Pellegrino, a wraz z jego pojawieniem w firmie zagościły nowe pomysły, projekty oraz innowacyjność. Z jego inicjatywy wszystkie produkty zostały wymienione na przyjazne środowisku i energooszczędne oświetlenie LED.

Wizytówką marki Fabbian jest jakość. Marka Fabbian posiada zaawansowany technologicznie zakład produkcyjny. Mieszcząca się w północno-wschodnich Włoszech siedziba firmy to miejsce, w którym projekty marki są opracowywane, rozwijane i produkowane w porozumieniu z renomowanymi architektami i projektantami. Dzięki temu każdy produkt marki ma swój własny, niepowtarzalny design.

W poszczególnych projektach marki można dostrzec interpretację nowoczesnego designu poprzez inne style oraz nowoczesne technologie produkcji. Lampy Fabbian cechują niezawodne komponenty, elastyczne systemy i ponadprzeciętny design. W ofercie marki królują projekty stworzone z myślą o eleganckich i nowoczesnych miejscach komercyjnych. Z piękna lamp marki Fabbian korzystają prestiżowe muzea, restauracje oraz hotele.

Idąc śladami prestiżowych lokali z całego świata, zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej oferty włoskich lamp marki Fabbian.
Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania cennika hurtowego.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00

– telefonicznie: (22) 842 22 32

– pod adresem mailowym: biuro@greenie.pl

– w sklepie stacjonarnym pod adresem Warszawa 02-675, ul. Wołoska 16, „Mokotów Box”.

Szczególnie mocno zachęcamy do zapoznania się z realizacjami w naszym Portfolio pod adresem: https://greenie-world.com/realizacje-i-referencje/

Skontaktuj się - pomożemy.