Greenie World Unia Europejska

Lampy i oprawy Lumina Deco w ofercie Greenie

Lumina Deco to polska marka, która wprowadza polski design oświetleniowy na wyższy szczebel. Projekty Lumina Deco łączą w sobie zamiłowanie do klasyki i nowoczesność, a także są odświeżonym spojrzeniem na konwencjonalne modele lamp.

W ofercie Lumina Deco odnajdziemy lampy klasyczne i nowoczesne dla każdego rodzaju wnętrz: domowej jadalni, korytarza, sypialni czy przestrzeni biurowych, lub lokali usługowych jak restauracje i hotele. Greenie Polska ceni wszechstronność, dlatego postanowiliśmy inkorporować produkty polskiej marki oświetleniowej

W całej różnorodności gamy produktów oświetleniowych, które oferuje marka Lumina Deco można odnaleźć jeden wspólny mianownik: wszystkie wykonane są z wielką dbałością o jakość oraz luksusowy wygląd produktu. Szlachetny wygląd lamp i ich niekonwencjonalny design są niemalże znakami rozpoznawczymi marki. W projektach dominuje czyste szkło, kryształ lub metal.

Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować Państwu w swojej ofercie projekty polskiej marki, które są na prawdziwie światowym poziomie. Aby się z nimi zapoznać, zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Oferujemy atrakcyjne ceny i sprzedaż hurtową.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania cennika hurtowego.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00

– telefonicznie: (22) 842 22 32

– pod adresem mailowym: biuro@greenie.pl

– w sklepie stacjonarnym pod adresem Warszawa 02-675, ul. Wołoska 16, „Mokotów Box”.

Szczególnie mocno zachęcamy do zapoznania się z realizacjami w naszym Portfolio pod adresem: https://greenie-world.com/realizacje-i-referencje/

Skontaktuj się - pomożemy.