Greenie World Unia Europejska

Prestiż to słowo, które najlepiej oddaje charakterystykę marki Nemo.

Lampy i oprawy Nemo w ofercie Greenie Polska

Nemo Lighting to firma, która jest silnie związana z historią międzynarodowego designu. Widać to szczególnie w produktach bazujących na projektach znanych projektantów takich jak Charlotte Perriand ze swoją kolekcją funkcjonalnych lamp retro Pivotante À Poser, czy przedstawiciel stylu modernistycznego – Le Corbusier, twórca wielu industrialnych projektów, np. popularna seria Lampe De Marseille.

Nemo to jedna z wiodących na świecie firm zajmujących się nie tylko produkcją, ale i projektowaniem oświetlenia. Nemo nawiązuje również współpracę z ikonami współczesnego designu. W roku 2020 Firma Nemo Lighting przejęła Ilti Luce – turyńską firmę z ponad 30-letnim doświadczeniem w oświetleniu architektonicznym w muzeach, handlu detalicznym i przestrzeni zewnętrznych. W jej miejsce powstało Nemo Studio, gdzie marka prowadzi badania w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie projektowania oświetlenia architektonicznego.

Nemo projektuje oświetlenie, z którego korzysta wiele firm, więc marka kładzie nacisk na zrównoważony rozwój oparty o technologię LED. Energooszczędne diody pozwalają przedsiębiorcom na oszczędność kosztów wynikających ze zużycia energii elektrycznej, a sama marka projektuje i wdraża produkty przyjazne środowisku. Marka Nemo tchnie fragment swojej pasji i wizji projektantów w każdą lampę z osobna, dzięki temu każdy produkt posiada własną duszę i niespotykany styl. Działalność marki obecna jest na całym świecie. Szczególnie wykorzystywana w branży muzealnej, handlu i w zewnętrznych przestrzeniach miejsc komercyjnych.

Lampy marki Nemo spotkamy w Pałacu Królewskim w Venarii, w butiku Valextra w Pekinie, w restauracji Oro w Milanie, czy w prywatnym mieszkaniu w Paryżu.
Marka wciąż stawia przed sobą nowe cele. Jej misją jest przekształcanie pomysłów i projektów oświetleniowych w doskonałe produkty, w których innowacyjność idzie w parze z siłą estetyczną. Nemo nieustannie idzie do przodu, przyczyniając się do kreowania wizji stylu oświetlenia na całym świecie, jednocześnie promując własną tożsamość.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania cennika hurtowego.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00

– telefonicznie: (22) 842 22 32

– pod adresem mailowym: biuro@greenie.pl

– w sklepie stacjonarnym pod adresem Warszawa 02-675, ul. Wołoska 16, „Mokotów Box”.

Szczególnie mocno zachęcamy do zapoznania się z realizacjami w naszym Portfolio pod adresem: https://greenie-world.com/realizacje-i-referencje/

 

Skontaktuj się - pomożemy.