Greenie World Unia Europejska

Nordlux - nowoczesne oświetlenie ze Skandynawii

Lampy i oprawy Nordlux w ofercie Greenie Polska

Skandynawski styl zdobył wielu zwolenników, a propagowany przez niego minimalizm i użyteczność są godne naśladowania. Marka oświetleniowa Nordlux doskonale zdaje sobie z tego sprawę i funkcjonalność oraz prostota są podstawowymi cechami produkowanych przez nich lamp. Wywodząca się ze Skandynawii marka ma solidne podstawy ku temu, by oferować odbiorcom produkty, które będą odpowiedzią na ich potrzeby. Skupia się na roli, jaką pełni oświetlenie i odnajduje dla swoich lamp oryginalną i nieprzekombinowaną formę.

Lampy Nordlux – jakość dla każdego

W bogatej ofercie marki Nordlux znajdziemy różnorodne oświetlenie. Są to lampy sufitowe, kinkiety, lampy stojące czy lampki stołowe. Oświetlenie o różnym przeznaczeniu można ustawić w dowolnym pomieszczeniu. Firma zadbała o to, by w jej ofercie pojawiły się lampy do każdego wnętrza. Znajdziemy tam więc nowoczesne i energooszczędne lampy LED, lampki biurkowe, lampy sufitowe, które możemy wykorzystać w salonie, jadalni kuchni czy łazience.

Od samego początku Nordlux postawił sobie za cel, by oświetlenie, które projektuje, mogło trafić do każdego. Przekonywać ma nie tylko ciekawa forma, która pozwoli na dobre oświetlenie wnętrza. Marka stawia sobie za cel, by lampy Nordlux były na każdą kieszeń. Tworzenie kilku segmentów cenowych pozwala dopasować ofertę do potrzeb bez konieczności obniżenia jakości.

Lampy stojące marki Nordlux z kolekcji MIB

Cechy nordyckiego klimatu w oświetleniu Nordlux

W lampach marki Nordlux przebijają charakterystyczne dla stylu skandynawskiego elementy. Prosta forma jest podstawową cechą, którą posiadają oprawy marki. Nie brakuje też charakterystycznych kątów prostych, jasnej kolorystyki czy detali z drewna. Naturalne materiały są bardzo chętnie wykorzystywane w projektach Nordlux.

Kolekcja lamp wiszących i lampa stołowa Alton marki Nordlux

Mnogość zastosowań sprawia, że lampy Nordlux to zawsze trafiony wybór. Lampy o prostych formach i nawiązujące do natury to doskonałe uzupełnienie aranżacji w stylu skandynawskim czy rustykalnym. Geometryczne kształty i użyte materiały jak metal, szkło czy drewno będą odpowiednie do industrialnych wnętrz. Lampy Nordlux o tradycyjnych kształtach można wykorzystać w klasycznych pomieszczeniach, natomiast do przestrzeni urządzonej w stylu nowoczesnym w ofercie Nordlux znajdziemy rozmaite i liczne kolekcje.

Innowacyjna technologia – lampy LED Nordlux

Projektanci oświetlenia w Nordlux nie boją się nowych technologii i chętnie sprawdzają innowacyjne pomysły. Podążają za najnowszymi trendami nie tylko w designie, wprowadzają nowoczesne rozwiązania, które mogą poprawić jakość lub funkcjonalność lamp Nordlux. Dlatego wykorzystują najwyższej klasy diody LED w swoim oświetleniu. Lampy LED odpowiadają najnowszej technologii i dają odbiorcom wysoką jakość i spore oszczędności energii. Doświadczeni pracownicy dbają o najwyższy poziom jakości tworzonych opraw.

Lampy wiszące Nordlux Artist występują w wielu kolorach i rozmiarach do wyboru

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00

– telefonicznie: (22) 842 22 32

– pod adresem mailowym: biuro@greenie.pl

– w sklepie stacjonarnym pod adresem Warszawa 02-675, ul. Wołoska 16, „Mokotów Box”.

Skontaktuj się - pomożemy.