Greenie World Unia Europejska

Lampy i oprawy Shilo w ofercie Greenie Polska

Lampy Shilo to nowoczesny system oświetleniowy, który charakteryzuje nieprzeciętny design, wpisujący się w estetykę nowoczesną lub loftową. Te LEDowe lampy stworzone są z wysokogatunkowych metali: stali oraz aluminium. Oprawy lamp Shilo powstają przy pomocy maszyn CNC, które dbają o absolutną precyzję ich wykonania.

Nowoczesne lampy LED łączy się za pomocą systemu bezśrubowego co gwarantuje zachowanie ich walorów estetycznych oraz prosty montaż. Ze względu na swoje pokaźne, niestandardowe rozmiary, lampy te sprawdzą się najlepiej we wnętrzach z wysokim sufitem, loftach, domach czy hotelowym lobby. Nowoczesne oświetlenie LEDowe to nasz konik, w związku z czym jesteśmy dumni mogąc inkorporować produkty Shilo do naszej oferty.

System lamp Shilo to nie tylko solidnie wykonane oświetlenie LED, ale również wysmakowana ozdoba pomieszczenia. Wszystkich, ceniących sobie nowoczesny szyk i minimalizm zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem lamp Shilo. Zapewniamy sprzedaż hurtową oraz najlepsze ceny.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania cennika hurtowego.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00

– telefonicznie: (22) 842 22 32

– pod adresem mailowym: biuro@greenie.pl

– w sklepie stacjonarnym pod adresem Warszawa 02-675, ul. Wołoska 16, „Mokotów Box”.

Szczególnie mocno zachęcamy do zapoznania się z realizacjami w naszym Portfolio pod adresem: https://greenie-world.com/realizacje-i-referencje/

 

źródło zdjęć: https://shilo.pl/

Skontaktuj się - pomożemy.