Greenie World Unia Europejska

Greenie Polska oficjalnym dystrybutorem Mactronic

Greenie Polska uzyskało status oficjalnego dystrybutora polskiej marki Mactronic!

Marka Mactronic to rodzimy producent latarek ręcznych, czołowych, taktycznych i rowerowych. Dzięki wykorzystaniu opatentowanych rozwiązań technologicznych opartych na badaniach i analizie systemów oświetleniowych powstają produkty o najwyższej jakości. Profesjonalny z powodzeniem może być używany przez służby mundurowe, militarne i ratunkowe. Latarki Mactronic doceniają także użytkownicy indywidualni: turyści, rowerzyści, sportowcy i majsterkowicze.

Czym wyróżniają się latarki Mactronic?

Dbałość o szczegóły, wykorzystanie najwyższej jakości materiałów i sięganie po innowacyjne rozwiązania oświetleniowe sprawiają, że latarki Mactronic są niezawodnym sprzętem mającym zastosowanie w każdych warunkach. Zastosowanie technologii LED pozwala uzyskać czas pracy diod nawet do 50 000 godzin pracy. Latarki są wyposażone w wydajne akumulatory litowo-jonowe, które zapewniają długie użytkowanie bez konieczności ponownego ładowania.

Współpraca z marką

Dzięki nawiązaniu współpracy z marką Mactronic stanowimy zaopatrzenie dla sklepów z wyspecjalizowanym asortymentem np. BHP, myśliwskim lub przeciwpożarowym. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać informację dotyczącą ustalenia indywidualnych warunków rabatowych dla zamówień hurtowych lub sprzedaży w ramach dropshippingu.

Skontaktuj się - pomożemy.