Greenie World Unia Europejska

Program dla architektów. Architekt +

Architekt + jest niezwykle korzystnym programem afiliacyjnym. Stworzony został z myślą o architektach wnętrz projektujących wygląd domostw oraz biur. Zapoznaj się ze szczegółami oferty i zacznij zarabiać wykorzystując w swojej pracy lampy z naszej oferty.

Rynek przepełniony jest wieloma markami oferującymi oświetlenie lepszej, jak i gorszej jakości. Dołączając do programu Architekt + masz pewność, że oprawy doskonale spełnią swoją rolę, a ich design usatysfakcjonuje klienta.

Dołączając do naszego programu afiliacyjnego masz gwarancję szeregu benefitów ułatwiających pracę i czyniących twoją ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną. Spraw, aby realizowane projekty stanowiły dokładne odzwierciedlenie potrzeb i stylu preferowanego przez klienta. Spełń jego marzenia dotyczące nowego wyglądu pomieszczenia.

Szczegóły programu Architekt +

Jeśli jako architekt wnętrz (lub właściciel firmy projektowej lub designerskiej) posiadasz w swojej ofercie opcję odsprzedaży produktów, otrzymasz od nas rabat na oprawy wynoszący aż 25%. Jeżeli nie oferujesz takiej usługi – nic nie szkodzi – nasz program zakłada 10% rekompensaty, którą wypłacimy na twoje konto. Dodatkowo otrzymasz od nas personalizowany kod, dzięki któremu twoi klienci będą mogli zakupić lampy z 10% rabatem. Czyni to naszą ofertę jeszcze bardziej korzystną.

Na każdym etapie realizacji projektu gwarantujemy nasze wsparcie merytoryczne i techniczne. Zaczynamy od przeprowadzenia kalkulacji świetlnej przy użyciu profesjonalnego programu Dialux oraz dokonania audytu oświetleniowego. W następnej kolejności przygotowujemy wizualizację projektu oświetleniowego oraz prowadzimy nadzór technologiczny. Dodatkowo oferujemy usługę montażu naszych produktów.

Dlaczego warto?

Do największych atutów naszego programu można zaliczyć nawet do 5 lat gwarancji na produkty oświetleniowe. Oprócz tego dużą wartością jest również wsparcie projektowe, kastomeryzacja i możliwość konsultacji oświetleniowych na dowolnym etapie realizacji. Nasi handlowcy przygotowują wyceny w zaledwie trzy godziny, co ułatwia cały proces i jest bardzo korzystne dla klienta. Oczywiście warto tu przypomnieć o wyżej już wspomnianych rabatach, refundacjach oraz rekomendacjach.

Marki biorące udział w programie to: By Rydéns, Blaupunkt, Zuma Line, Italux, Abigali, Slamp, Flos, Nowodvorski Lighting oraz Umage. W trakcie produkcji każda z firm przykłada bardzo dużą wagę do detali poszczególnych opraw i używa najwyższej jakości materiałów.Ich bogata oferta sprawia, że każdy może znaleźć tu coś dla siebie, a urządzenie nawet najbardziej wymagającej przestrzeni, staje się dla architekta znacznie bardziej przystępne.

Przebieg procesu rejestracji projektu

Pierwszym krokiem, jaki trzeba podjąć, jest mailowe zgłoszenie projektu na adres biuro@greenie.pl. Następnie klient dokonuje zakupu lamp na stronie swiatlolux.pl lub leduj.pl. Kolejno klient lub architekt wnętrz wysyła minimum dwa zdjęcia z realizacji na wyżej wymieniony adres mailowy. Ostatni krok to przesłanie przez nas refundacji na konto projektanta. Jest ona równa 10% wartości całego zamówienia. Przykładowo, jeśli klient zamówił oświetlenie na kwotę 10 000 złotych, architekt otrzymuje od nas 1000 złotych.

Nie wahaj się, podejmij współpracę z naszą firmą i spraw, aby twoja praca przynosiła ci jeszcze więcej korzyści i zadowolenia – zarówno tobie, jak i twojemu klientowi. Biorąc udział w naszym programie partnerskim masz gwarancję pełnego wsparcia z naszej strony i najwyższej jakości produktów oświetleniowych jednych z najlepszych marek na rynku. Zapewnij sobie dodatkowe benefity i ciesz się nimi podczas kolejnych realizacji.

Skontaktuj się - pomożemy.