Greenie World Unia Europejska

LIGHT + BUILDING Autumn Edition 2022 – Międzynarodowe Targi związane z branżą oświetleniową oraz automatyką domów i innych obiektów

Targi LIGHT+BUILDING: Frankfurt 2022

Ponad 1500 wystawców i niemal 93 000 odwiedzających – po 4 latach przerwy frekwencja na 20. Międzynarodowych Targach Light + Building we Frankfurcie nad Menem wyjątkowo dopisała. Wydarzenie trwało cztery dni (2-6 października 2022 roku), a wśród stoisk znalazło się aż 67 z Polski. Nie zabrakło tam również naszej firmy. Był to dla nas niezwykle intensywny czas obfitujący w rozmowy z obecnymi i potencjalnymi klientami marki Blaupunkt.

W tym roku organizatorzy targów Light + Building skupili się na trzech filarach: Ekologia i zrównoważony rozwój, Elektryfikacja i cyfryzacja oraz Światło i design. Niemalejące zainteresowanie ekologicznymi rozwiązaniami spotkało się z najnowocześniejszymi pomysłami i firmy Blaupunkt. Szeroka oferta i innowacyjne technologie niezmiennie współgrają z ekologicznym podejściem marki i dbaniem o środowisko. Odwiedzający mieli szansę zapoznać się z produktami takimi jak: lampa uliczna Strasse, reflektory szynowe, interaktywne lampki biurkowe, taśmy LED czy żarówki (m.in. Smart WiFi Multicolor).

Zobacz oficjalne podsumowanie targów

Historia marki Blaupunkt sięga lat 30. XX wieku. Początkowo firma znana była pod nazwą „Ideal”, jednak w momencie, w którym klienci coraz częściej pytali o produkty „z niebieską kropką” przemianowano markę na „Blaupunkt”. Zasłynęła ona m.in. z wyprodukowania pierwszego na świecie radia samochodowego – w ciągu 27 lat sprzedano pierwszy milion odbiorników. Do późnych lat 90. XX wieku elektronika Blaupunkt była już dystrybuowana w ponad 50 krajach z całego świata. Od samego początku istnienia marka cieszyła się dużym zaufaniem klientów. Wielu z nich wspólnie z nią przebyło drogę przez intensywny rozwój technologiczny, który nieustannie napędza producentów Blaupunkt do tworzenia nowych, funkcjonalnych produktów i inteligentnych rozwiązań. W 2015 roku firma została nagrodzona tytułem „Marka stulecia – niemieckie standardy marki”.

Skontaktuj się - pomożemy.