Greenie World Unia Europejska

Bautec 2018 - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Technologii Budowlanych

Targi budowlane: Berlin 2018

Bautec 2018 – Międzynarodowe Targi Budownictwa i Technologii Budowlanych

Setki wystawców oraz 35 000 odwiedzających z ponad 30 krajów, którym bliska jest tematyka nowoczesnych technologii, najwyższej jakości materiałów oraz funkcjonalnego designu — tak podsumować można zeszłe edycje targów Bautec. W tym roku osiemnasta edycja jednego z przodujących niemieckich wydarzeń handlowych, ponownie przyciągnie tłumy zainteresowane nowinkami w branży budowlanej.

Rosnące zainteresowanie ekologicznymi i energooszczędnymi rozwiązaniami, ochroną klimatu oraz wykorzystaniem najnowocześniejszych materiałów i metod budowlanych doskonale łączy się z tym, co w swojej ofercie posiada Greenie Polska. Na targach zaprezentowane zostaną między innymi: ogrzewanie na podczerwień oraz oświetlenie LED przeznaczone do dużych inwestycji, takich jak: biurowce, oświetlenie dróg i autostrad oraz oświetlenie przemysłowe do fabryk.

Greenie Polska od lat odpowiada na potrzeby konsumentów nie tylko w zakresie nowych technologii i oszczędności energii, lecz także wzornictwa i ekologii. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom oraz wysokiej jakości usług, klienci Niemieccy będą w stanie oświetlić swoje budynki technologią LED najwyżej klasy.

Targi rozpoczynają się 20.02.2018 i potrwają do 23.02.2018. Wszystkich zainteresowanych, przebywających w tych dniach w Berlinie, serdecznie zapraszamy do stoiska nr 129, przy którym będziemy mogli przedstawić pełną ofertę.

Adres targów: Messedamm 22, 14055 Berlin, Niemcy

Link do galerii z targów: https://www.bautec.com/en/About/DatesFacts/Gallery/

Oszczędzaj z produktami Greenie

Skontaktuj się - pomożemy.