Greenie World Unia Europejska

Chcesz zostać naszym partnerem? Greenie to doświadczenie, innowacyjne pomysły i śmiałe podejście - zobacz, co możesz zyskać na współpracy

Współpraca z architektami na marce Nowodvorski

Dlaczego współpraca z Greenie to obopólna korzyść?

10 lat na rynku oświetlenia w Polsce pozwoliło nam zdobyć orientację i wsłuchać się w potrzeby użytkowników. Nasze produkty spełniają ich wymagania. Jakość oraz fakt, że idziemy z duchem czasu, oraz atrakcyjna polityka cenowa sprawia, że Greenie to doskonała alternatywa na rynku oświetlenia LED. Jesteśmy także bezpośrednim importerem wielu kolekcji lamp, w tym oświetlenia Nowodvorski.

Korzyści ze współpracy z nami:

  • posiadamy własny shoowroom w Warszawie
  • oferujemy umowy prowizyjne
  • zapewniamy bogatą ofertę lamp
  • pomagamy i dzielimy się wiedzą
  • jesteśmy elastyczni i staramy się dopasować do każdego projektu

Przyjdź i zobacz sam

Architekci, którzy podejmą z nami współpracę, mają pełen dostęp do naszego showroomu, dzięki czemu nie muszą zastanawiać się, czy dany model spełnia ich oczekiwania. Mogą naocznie sprawdzić i porównać konkretne lampy. Dzięki temu mogą zapewnić swemu Klientowi najlepsze rozwiązanie. Nie mamy nic do ukrycia. Współpracując z nami wiesz, co wybierasz. Atrakcyjna lokalizacja biura to prosty dojazd i wygoda. Zgadzamy się również na wypożyczenie oświetlenia do prezentacji – Twój Klient nie musi decydować się w ciemno.

Atrakcyjne umowy prowizyjne

Spójna polityka cenowa oraz atrakcyjne umowy prowizyjne to nasz atut. Dodatkowo możesz liczyć na upusty na produkty ekspozycyjne, a także na liczne akcje promocyjne. Nie wymagamy również zatowarowania.

U nas jest w czym wybierać

Ponad 10 000 produktów, które znajdziesz w naszej ofercie oraz duże magazyny z dostępnością 90% produktów to szybka i sprawna realizacja Twojego zamówienia. Wybór oświetlenia Greenie oraz dystrybuowanych marek pozwala dopasować produkty pod konkretny projekt.

Wiedza, którą się dzielimy

Przeprowadzamy szkolenia i chętnie dzielimy się doświadczeniem. U nas uzyskasz pomoc techniczną w doborze oświetlenia. Pomożemy zrealizować Twój projekt i wizje, a w razie problemu znajdziemy wspólne rozwiązanie. Możemy także przygotować projekt fotometryczny w programie Dialux. Nasi inżynierowie rozwiążą każdy problem. Czerpiemy z bogatego “know-how”, które jest efektem doświadczenia zdobywanego przez lata w branży oświetlenia.

Bogata baza wiedzy, materiały – 10 000 zrealizowanych projektów!

Doświadczenie zdobyte przy realizacjach licznych projektów pozwala nam w lepszym rozumieniu potrzeb użytkowników. Zapewniamy bezpłatne katalogi, wysokiej rozdzielczości profesjonalne zdjęcia produktów (aranżacje, wyszparowane), katalogi PDF, karty techniczne. Wszystko, czego będziesz potrzebować do swojej realizacji. Wykonywaliśmy już realizacje m.in. dla sieci hipermarketów Auchan, sklepów, restauracji, hoteli. Zapraszamy do sprawdzenia naszych przykładowych realizacji oświetlenia LED.

Wybierając współpracę z nami przy swoich projektach możesz liczyć na fachowość, terminowość i sumienność. Pomagamy na każdym etapie projektu, przydzielamy każdemu naszemu współpracownikowi osobę kontaktową, która zawsze jest gotowa na pomoc i rozwianie wątpliwości. Jeśli specjalizujesz się w elewacji lub architekturze ogrodowej i chcesz nawiązać intratną współpracę – zapraszamy do kontaktu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00

– telefonicznie: (22) 842 22 32

– pod adresem mailowym: biuro@greenie.pl

– w sklepie stacjonarnym pod adresem Warszawa 02-675, ul. Wołoska 16, „Mokotów Box”.

Wciąż poszerzamy bazę oferowanych marek, znajdziesz u nas kolekcje wielu renomowanych i cenionych producentów. Bądź na bieżąco!

Skontaktuj się - pomożemy.