Greenie World Unia Europejska

Realizacja oświetlenia biurowego na przykładzie firmy Axium

Od 2012 roku firma Greenie Polska zrealizowała ponad 300 zleceń obejmujących instalację, wymianę lub/oraz montaż oświetlenia w obiektach biurowych. Doświadczony personel oraz bogaty wachlarz produktów pozwalają nam każdorazowo kompleksowo wywiązać się z – nawet najbardziej złożonych – założeń projektowych. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza, dlatego przed przystąpieniem do pracy każdy projekt zostaje szczegółowo przeanalizowany w programie Dialux. Z przykładową realizacją oświetlenia biurowego – na przykładzie firmy Axium – mogą Państwo zapoznać się poniżej.

 

O Firmie

Axium to marka, która wypracowała sobie wysoką pozycję na rynku. Dostarczając kompleksowe i zintegrowane rozwiązania telekomunikacyjne ułatwia prowadzenie biznesu setkom firm w całej Polsce. Wieloletnie doświadczenie oraz ponadprzeciętny profesjonalizm zostały docenione przez rzeszę klientów.

Znajdująca się na warszawskim Mokotowie firma Axium jest marką prestiżową, współpracującą ze światowymi producentami sprzętu. Z tego względu, wybierając oświetlenie do swojej firmy, założyciel nie mógł pozwolić sobie na skorzystanie z usług pierwszego lepszego dostawcy. Pracownicy Axium posiadają całą listę odpowiedzialnych obowiązków. Odpowiednio dobrane oświetlenie jest kluczowe, aby ułatwić im skupienie, zapewnić komfort oraz bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Wysokie wymagania stawiane przez Axium postanowiła spełnić firma Greenie Polska.

Początek

Tak jak w stosunku do każdego klienta, Greenie postawiło na indywidualne podejście. Przestrzeń Axium składa się z open space, w którym odbywa się praca biurowa przy komputerach, sali konferencyjnej oraz magazynu z wydzielonym obszarem, w którym znajdują się biurka jego pracowników. Na terenie obydwu przestrzeni zamontowano oprawy rastrowe z serii PLGM. Jasne, rozproszone światło o naturalnej temperaturze barwowej ułatwia koncentrację oraz pobudza zespół do pracy redukując senność. Przekłada się to nie tylko na lepsze samopoczucie pracowników, ale generuje także korzyści dla pracodawcy, który zyskuje większą wydajność swojego zespołu. Panele LED są gwarancją długiej żywotności, dużej energooszczędności oraz bardzo niskiej awaryjności. Oznacza to, że decydując się na oświetlenie LED firma Axium zyskała lampy, które służyć będą przez lata nie sprawiając przy tym problemów takich jak usterki czy częste wymiany żarówek.

Tam, gdzie znajdują się stanowiska montażowe, oprócz paneli PLGM, zamontowano lampy liniowe LED Toronto. Podwieszone na odpowiednich linkach zapewniają doskonałe oświetlenie niezbędne do prac manualnych z małymi elementami. Lampy liniowe LED można montować także natynkowo i podtynkowo. Co ciekawe, użycie sterowników wykorzystywanych do taśm LED pozwala na regulację poziomu jasności, tak aby każdy z pracowników mógł indywidualnie dopasować światło do aktualnie wykonywanych prac.

Realizacja

Wybór paneli LED PLGM to skutek dokładnej analizy charakteru działalności oraz obowiązujących norm dotyczących oświetlenia biurowego. Lampy z serii PLGM stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznych opraw ze świetlówkami. Oprawy rastrowe LED to bardzo popularne rozwiązanie stosowane w sufitach podwieszanych typu „armstrong”. Charakteryzują się one świetnym rozpraszaniem światła oraz nowoczesnym designem, który prezentuje się rewelacyjnie zwłaszcza w przestrzeni biurowej. Matowa przesłona zapewnia efekt przyjemnego światła. Lampy PLGM wykorzystywane są nie tylko w Axium, ale i na terenie całego budynku, a ich wysoką jakością cieszy się wiele firm.

Panel LED z serii PLGM wykonany został z aluminium, co stanowi dowód jego wytrzymałości oraz trwałości. Występuje on w wielu wariantach, dzięki czemu klient może dobrać odpowiednią dla siebie jasność, wydajność świetlną, moc, temperaturę barwową oraz wymiar. Lampy LED są stosunkowo lekkie, dzięki czemu ich montaż jest prosty, a możliwości instalacyjne szerokie.

  • IMG_2724
  • IMG_2725

Podsumowanie

Podejmując współpracę z Greenie Polska firma Axium zyskała nowoczesne oświetlenie, które w przeciwieństwie do tradycyjnych żarówek pobiera niewiele prądu zapewniając tym samym niskie koszty energii elektrycznej. To nie jedyna korzyść finansowa marki. Odpowiednie dobrane oświetlenie codziennie przyczynia się do lepszego samopoczucia pracowników, a to z kolei przekłada się na większą wydajność ich pracy.

Na potrzeby indywidualnej wyceny inwestycji w nowe oświetlenie LED i usług audytu prosimy o kontakt pod numerem (22) 842 22 32 lub o wysłanie zapytań na adres mailowy: biuro@greenie.pl.

Oszczędzaj z produktami Greenie

Skontaktuj się - pomożemy.