Greenie World Unia Europejska

Greenie Polska jest jedynym oficjalnym dystrybutorem oświetlenia marki Blaupunkt w Europie

Lampy i oprawy Blaupunkt w ofercie Greenie Polska

Marka Blaupunkt to innowacyjna firma założona w 1924 roku w niewielkiej miejscowości Bollersdorf niedaleko Berlina. Jest to wiodąca europejska marka produkująca wiele rodzajów sprzętu elektronicznego związanego również z oświetleniem LED. Poza wieloma rodzajami źródeł światła, Blaupunkt produkuje także urządzenia RTV i AGD oraz baterie i smartfony. Asortyment niemieckiego koncernu z każdym rokiem ulega ciągłemu rozszerzeniu.

Pierwszymi produktami wykonanymi przez Blaupunkt były słuchawki i odbiorniki kryształkowe. Z biegiem lat oferta niemieckiego producenta stale się powiększała, by dziś oferować także produkty oświetleniowe. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, Greenie Polska zostało jedynym oficjalnym dystrybutorem oświetlenia LED marki Blaupunkt w Europie. W ofercie niemieckiej marki są:

  • żarówki LED
  • reflektory 1-fazowe i 3-fazowe
  • plafony LED
  • oświetlenie przemysłowe Highbay
  • naświetlacze LED
  • lampki biurkowe
  • panele LED
  • latarki LED

… oraz wiele, wiele więcej.

Istnieje szereg wspólnych cech, które łączą wyżej wymienione produkty. Każdy z nich cechuje bardzo długa żywotność osiągająca nawet 50 000 godzin. Wszystkie produkty oświetleniowe Blaupunkt to także gwarancja najwyższej jakości wykonania i niskiego poboru energii.

Najsilniejsza żarówka w portfolio marki swoją mocą nie przekracza 10W. Dzięki temu nie zużywa wiele energii i świeci dokładnie tak jak tradycyjna żarówka 100W. Żarówki LED Blaupunkt posiadają ponadto bańki z mleczną strukturą, która zapewnia przyjemne i nie rażące w oczy światło. To rozwiązanie pozwala optymalnie rozpraszać światło i minimalizować drażniący efekt olśnienia. Lampy w postaci naświetlaczy LED, plafonów LED i reflektorów zapewniają brak migotania, co zarówno w domach, jak i zakładach pracy sprzyja naszemu zdrowiu. Dzięki tej funkcji jesteśmy bardziej efektywni, a także istnieje mniejsze prawdopodobieństwo występowania napadów epileptycznych. Latarki ledowe Blaupunkt cechuje natomiast niewielki rozmiar, w którym ukryty jest daleki zasięg oraz niespotykana moc.

 

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania cennika hurtowego.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00

– telefonicznie: (22) 842 22 32

– pod adresem mailowym: biuro@greenie.pl

– w sklepie stacjonarnym pod adresem Warszawa 02-675, ul. Wołoska 16, „Mokotów Box”.

Szczególnie mocno zachęcamy do zapoznania się z realizacjami w naszym Portfolio: https://greenie-world.com/realizacje-i-referencje/

Skontaktuj się - pomożemy.