Greenie World Unia Europejska

Polityka Prywatności

Polityka Prywatności

 

Kto jest administratorem danych osobowych?

 

Administratorem danych osobowych jest Greenie Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoska 16 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000377883, NIP 521-35-93-400, REGON 142827086

 

Jak się z nami skontaktować?

 

Aby skontaktować się z nami w celu poznania dokładniejszych szczegółów dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt mailowy na adres: biuro@greenie.pl lub pisemnie na adres: ul. Wołoska 16, 02-675 Warszawa.

 

Jakie dane grodzimy?

 

W przypadku zapytań poprzez formularz kontaktowy gromadzimy:

Imię i nazwiska oraz adres mailowy

 

W przypadku wyłącznie przeglądania naszej strony gromadzimy:

Anonimowe dane statyczne dotyczące zachowanie użytkowników na naszej stronie internetowej.

 

W jakim celu gromadzimy dane:

 

Dane kontaktowe grodzimy wyłącznie w celach związanych z odpowiedzią na pytania zadane poprzez formularz kontaktowy.

Dane statyczne grodzimy jedynie w celach analizy zachowań użytkowników na stronie internetowej. Pozwala nam to ciągle ulepszać nasz serwis. Dane statyczne po analizie są usuwane z naszego systemu.

 

Komu udostępniamy dane osobowe?

 

Administrator nie udostępnia żadnym podmiotem trzecim danych osobowych.

 

Jak chronimy Twoje dane?

 

Jesteśmy zobowiązani, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich danych. W celu ochrony przed nieautoryzowanym dostępem umieściliśmy fizyczne, elektroniczne i organizacyjne procedury, aby ochronić zebrane informacje.

 

Dane użytkownika są przesyłane w postaci zaszyfrowanej. Stosujemy protokół SSL.

 

Zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych, gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw, tj. prawo dostępu, prawo do ich przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

 

Masz prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (adres: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

 

Jak długo przechowujemy Twoje dane?

 

Dane przechowywane są na naszych serwerach maksymalnie 10 lat.

 

Odnośniki do innych stron.

 

Nasze strona internetowa może zawierać odnośniki do innych stron internetowych. W momencie, gdy użyjesz takiego odnośnika, opuścisz naszą stronę i przejdziesz na inną, musisz być świadomy, że nie mamy żadnej kontroli nad stroną, na którą przeszedłeś. Dlatego nie możemy być odpowiedzialni za ochronę Twojej prywatności i danych i, które udostępniasz odwiedzając inną stronę.

 

Kontrola twoich danych.

 

Możesz zdecydować, aby ograniczyć zbieranie lub używanie Twoich danych osobowych. W tym celu należy zmienić ustawienia przeglądarki. Sposób usunięcia różni się w zależności od używanej przeglądarki internetowej. Informacje o sposobie usunięcia cookies powinny się znajdować w zakładce „Pomoc” wybranej przeglądarki internetowej.

 

Nie sprzedajemy, dystrybuujemy, ani nie użyczamy Twoich danych osobowych osobom trzecim, chyba, że mamy na to Twoją zgodę, lub jesteśmy zobligowani do tego przez prawo.

 

Jeżeli uważasz, że jakiekolwiek dane jakie o Tobie posiadamy są niepoprawne, lub niekompletne prześlij nam taką informację. Natychmiast uaktualnimy każdą informację, które będzie niepoprawna.

Skontaktuj się - pomożemy.