Greenie World Unia Europejska

Oficjalny dystrybytor 8 Seasons Design

Greenie Polska, lider w branży oświetleniowej, został oficjalnym i jedynym dystrybutorem niemieckiej marki 8 Seasons Design na terenie Polski.

8 Seasons Design reprezentuje niemiecką precyzję w dziedzinie oświetlenia LED, oferując produkty o wyjątkowej trwałości i odporności na promieniowanie UV. Marka ta wyróżnia się bogatym asortymentem lamp o zróżnicowanych kształtach i rozmiarach, w tym unikatowych modeli inspirowanych naturą, motywami świątecznymi oraz elementami kosmicznymi, takimi jak gwiazdy i księżyce.

Co wyróżnia 8 Seasons Design?

  • 8 Seasons Design to ceniony producent najwyższej jakości lamp LED. Każda z nich została wykonana w Niemczech, co gwarantuje doskonałe wykonanie i niezrównaną trwałość. Produkty marki są wykonane z porządnego plastiku odpornego na promieniowanie UV, a co za tym idzie, nie żółkną przez aż 20 lat.
  • Jednym z kluczowych atutów marki 8 Seasons Design jest jej uniwersalność. Produkty tej firmy doskonale sprawdzają się w różnych zastosowaniach – od restauracji, ogrodów, parków, hoteli, po różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, w tym wesela. Są doskonałym wyborem również dla osób chcących ozdobić swoją przestrzeń mieszkalną, w tym balkon czy taras.
  • Dodatkowo, marka zadbała o komfort klientów na najwyższym poziomie, umożliwiając korzystanie z innowacyjnej aplikacji AR. Dzięki niej, po zeskanowaniu kodu QR na wybranym produkcie, użytkownik ma możliwość zobaczyć jego trójwymiarowy model w swoim wnętrzu. To pozwala na jeszcze lepsze zaplanowanie aranżacji i wybór idealnego produktu.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą marki 8 Seasons Design: katalog

Skontaktuj się - pomożemy.