Greenie World Unia Europejska

Greenie Polska laureatem „Diamentów Forbesa”!

Greenie Polska „Diamentem Forbesa” 2022!

Bardzo miło nam poinformować, że nasza firma znalazła się w prestiżowym gronie laureatów „Diamentów Forbesa” 2022! Tytuł ten przyznawany jest firmom, które w ostatnich trzech latach najbardziej zwiększyły swoją wartość. Ranking ten jest jednym z najbardziej prestiżowych zestawień prowadzonych wśród polskich przedsiębiorstw. Potwierdza to siłę, zdolność budowania wartości oraz jakość naszej marki.

Czym są „Diamenty Forbesa”?

Diamenty Forbesa to „najważniejsze na polskim rynku zestawienie firm, których wartość rośnie najszybciej w ostatnich trzech latach”. Ranking tworzony rokrocznie prezentuje dynamicznie rozwijające się firmy, które zachowują wysoką efektywność prowadzonych procesów biznesowych. Ich średni wzrost wartości musi wynosić minimum 15%. Twórcy Diamentów Forbesa tytułują laureatów „jeźdźcami nowych trendów” – nie bez powodu. Wskaźnik ten umożliwia śledzenie trendów, które kształtują polską gospodarkę.

Kryteria przyznawania nagrody

Bisnode Polska, we współpracy z Forbesem Polska, przyznała pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy przedsiębiorstwom, które posiadają wysoką płynność bieżącą oraz nie zalegają z płatnościami. Analitycy Bisnode Polska wycenili firmy na podstawie metody szwajcarskiej, polegającej na łączeniu metody majątkowej i dochodowej. Kluczowymi kryteriami oceny były wyniki finansowe w latach 2016-2020, wartość majątku firmy, historia oraz wiarygodność płatności, a także brak negatywnych zdarzeń prawnych. Oceniono również potencjał pracowników, jak i posiadany know-how. Przeprowadzone działania umożliwiły Forbesowi stworzenie prestiżowego rankingu najszybciej rozwijających się firm.

Przyznany nam tytuł to potwierdzenie bycia w gronie najlepszych firm w Polsce, które stale się rozwijają i dbają o swoich klientów. Jest to dla nas duże wyróżnienie, które zwiększa naszą motywację do dalszego rozwoju oraz inspiruje do pokonywania kolejnych granic. Dziękujemy!

Skontaktuj się - pomożemy.