Greenie World Unia Europejska

Jesteśmy Gepardem Biznesu

Z dumą informujemy, że firma Greenie Polska została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu na tle aż 70 tysięcy przedsiębiorstw. Ciężka praca oraz wyjątkowa uważność na potrzeby klienta zaowocowała kolejnymi sukcesami w prowadzeniu działalności gospodarczej. Nasza firma z radością przyjęła wiadomość o otrzymaniu tytułu Gepard Biznesu 2017. Ten sam tytuł mieliśmy zaszczyt uzyskać także w latach 2015 i 2016.

Instytut Europejskiego Biznesu prowadzi konkurs już od 12 lat. Wyłonienie zwycięzców odbyło się na podstawie sumiennie przeanalizowanych wyników finansowych. Samodzielnie opracowana metodologia służy wykonywaniu rzetelnych analiz, na podstawie których sporządzany jest ranking przedsiębiorstw według oceny dynamiki wartości rynkowej.

Otrzymane wyróżnienie stanowi dla nas doskonałą motywację do dalszego działania. W odpowiedzi na potrzeby konsumentów dokładamy wszelkich starań, aby firma Greenie mogła przez kolejne lata dzielić się swoją wiedzą oraz kwalifikacjami. Pomimo osiąganych na rynku sukcesów, nie przestajemy pędzić – jak na prawdziwego Geparda przystało.

 

 

Oszczędzaj z produktami Greenie

Skontaktuj się - pomożemy.