Greenie World Unia Europejska

Producent oświetlenia LED

Firma Greenie Polska została założona w lutym 2012r. przez inżynierów z doświadczeniem w bankowości oraz finansach. Od początku w ofercie firmy znalazło się unikalne oświetlenie przemysłowe i uliczne Greenie LED AluCorn, które dzięki swojej wydajności i bezawaryjności zostało docenione przez Klientów i zapewniło naszej firmie szybki rozwój.

Zapraszamy do naszego Showroom'u w budynku Mokotów Box przy ul. Wołoskiej 16 w Warszawie.

Greenie Polska

Obecnie nasza oferta obejmuje każdy rodzaj oświetlenia LED – od ulicznego, poprzez przemysłowe, biurowe i komercyjne, po rozwiązania oświetlenia domowego.  Doświadczenie założycieli firmy w świecie finansów pozwala zwracać szczególną uwagę na walory oszczędności energii, jakie niesie za sobą zamontowanie produkowanego przez nas oświetlenia LED. Pozwala także na czynne wsparcie naszych klientów we wdrażaniu bezpłatnej modernizacji oświetlenia na LED. Dostosowanie produktów i oferty do indywidualnych potrzeb klientów pozwala nam cieszyć się ciągłym wzrostem naszej firmy oraz ekspansją na rynki zagraniczne.

Dzięki wymianie oświetlenia na LED nasi klienci zużyli już 356 GWh mniej energii, co daje oszczędność 182,2 mln zł.

Stan na 2021-01-15

Nasz magazyn firmowy to obecnie kilkaset tysięcy sztuk produktów oświetleniowych różnego typu. Sprawne zaplecze logistyczno – magazynowe dziennie realizuje dziesiątki zamówień, które trafiają do naszych klientów w Polsce oraz za granicą. Osoby z działu badawczo-rozwojowego prowadzą nieustające prace w celu udoskonalania naszych wyrobów. Dział handlowo-techniczny udzieli porad mailowo lub telefonicznie – zawsze staramy się szczegółowo odpowiedzieć na zapotrzebowanie naszych klientów. Budujemy krajową sieć dystrybutorów produktów marki Greenie. Obecnie poszukujemy także dystrybutorów zagranicznych.

zarowka_greenie_2

Skontaktuj się - pomożemy.