Greenie World Unia Europejska

Lampy Casablanca w ofercie Greenie Polska

Casablanca to niemiecka marka o nader spójnej i klarownej wizji jednego człowieka – Dietera K. Weisa. Niemiecka marka szczyci się wysoką jakością swoich produktów, zarówno ich projektów, jak i dobranych materiałów.

Projektanci Casablanki nie rozdrabniają się na mnogość form czy użytych materiałów, do których zalicza się trawione kwasem szkło, ceramika, czy metal. Pozostają skupieni na formach prostych, które doskonalą z wręcz medytacyjnym nastawieniem. Atutem Casablanki ma być staranność wykonania i doskonałość w każdym calu.

Casablanca oferuje nowoczesne lampy i oprawy LED o ponadczasowym designie i niezwykłej dbałości o szczegóły. W asortymencie niemieckiego producenta znajdą Państwo futurystyczne lampy z aluminium,  kojące zmysły geometryczne lampy z białego szkła oraz ceramiczne lampy nadające atmosfery domowego ciepła.

Greenie Polska z dumą udostępnia Państwu lampy Casablanca, gdyż dobry design i dbałość o szczegóły jest również naszym priorytetem. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania cennika hurtowego.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00

– telefonicznie: (22) 842 22 32

– pod adresem mailowym: biuro@greenie.pl

– w sklepie stacjonarnym pod adresem Warszawa 02-675, ul. Wołoska 16, „Mokotów Box”.

Szczególnie mocno zachęcamy do zapoznania się z realizacjami w naszym Portfolio pod adresem: https://greenie-world.com/realizacje-i-referencje/

Skontaktuj się - pomożemy.