Greenie World Unia Europejska

Lampy i oprawy Flos w ofercie Greenie Polska

Historia włoskiej marki Flos zaczyna się w 1961 roku. Jest to historia połączenia sił geniuszu rzemieślników i artystów, którzy razem stworzyli markę o międzynarodowej sławie.  Na jej sukces pracowali wybitni designerzy, bracia Achille i Pier Giacomo Castiglioni oraz Tobia Scarpa, którzy od początku projektowali lampy z priorytetem tworzenia rzeczy nowatorskich i nieprzeciętnych.

Flos chciał redefiniować lampy, igrał z ich tradycyjną konstrukcją i jako pierwszy wprowadził na rynek lampę – łuk Arco. Ten rewolucyjny produkt zyskał tysiące naśladowców i stał się wręcz jednym ze standardowych modeli wśród producentów oświetlenia. Warto wiedzieć, że tytułowanie lamp Flos dziełami sztuki legitymizuje także fakt, iż jedna z nich – lampa Toio Flos stała się eksponatem w New Yorker Museum of Modern Art (MoMA).

Flos to doskonałe lampy dla entuzjastów nietuzinkowych rozwiązań i designu. Projekty rodem z lat 60’, 70’ i nowsze przypadną do gustu tym, którzy urządzają wnętrza w stylu tych dekad: retro-futuro, nowoczesnym lub minimalistycznym. Flos to światowy pionier w tworzeniu nowoczesnych form oświetlenia. Projektanci marki nie bali się eksperymentów i ze świeżym spojrzeniem tworzyli lampy, które dziś zna cały świat.

Pozwól, by świat sztuki zagościł w Twoim projekcie. Greenie Polska z dumą podjęło współpracę i jest autoryzowanym dystrybutorem lamp Flos. Oferujemy pełny wybór luksusowych lamp Flos. Dodatkowo zapewniamy sprzedaż hurtową na atrakcyjnych warunkach.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania cennika hurtowego.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00

– telefonicznie: (22) 842 22 32

– pod adresem mailowym: biuro@greenie.pl

– w sklepie stacjonarnym pod adresem Warszawa 02-675, ul. Wołoska 16, „Mokotów Box”.

Szczególnie mocno zachęcamy do zapoznania się z realizacjami w naszym Portfolio pod adresem: https://greenie-world.com/realizacje-i-referencje/

Skontaktuj się - pomożemy.