Greenie World Unia Europejska

Lampy i oprawy Foscarini w ofercie Greenie Polska

Jedna z najstarszych i najbardziej uznanych marek na świecie zajmująca się projektowaniem i produkcją lamp designerskich. We włoski świat designu Foscarini zaczął wkraczać wraz z początkiem lat 80. XX wieku. Na pierwsze poważne projekty musieliśmy jednak czekać zdecydowanie dłużej. Flagowe produkty zaczęły powstawać znacznie później. Blisko 10 lat po utworzeniu marki powstała jedna z najbardziej rozpoznawalnych rodzin lamp FoscariniLumiere. Od 1990 roku są to jedne z najciekawszych i najchętniej wybieranych projektów włoskiego potentata w dziedzinie oświetlenia.

W naszej ofercie znajdują się lampy Foscarini, które prezentują się nie tylko jako doskonałe źródło światła, ale przede wszystkim swoim wyglądem dorównują najpiękniejszym projektom włoskiej architektury i sztuki współczesnej. Foscarini od wielu lat współpracuje z największymi projektantami na świecie. Nadrzędnymi zasadami tej marki jest rygor i pasja do każdego wykonywanego projektu.

Włoska marka stawia przede wszystkim na ukazanie w swoich projektach wolności i braku przywiązania do panujących zasad na świecie. Projektanci Foscarini poszli nawet o krok dalej tworząc kilka lat temu własne źródło światła, które zyskało fanów wśród ekspertów, ale także użytkowników na całym świecie. MyLight jest technologią, dzięki której za pomocą specjalnej aplikacji możemy sterować kolorami w zależności od naszych upodobań. Do lamp posiadających tę funkcję należą m.in. Tartan, a także wszystkie modele należące do serii Mix&Match.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania cennika hurtowego.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00

– telefonicznie: (22) 842 22 32

– pod adresem mailowym: biuro@greenie.pl

– w sklepie stacjonarnym pod adresem Warszawa 02-675, ul. Wołoska 16, „Mokotów Box”.

Szczególnie mocno zachęcamy do zapoznania się z realizacjami w naszym Portfolio pod adresem: https://greenie-world.com/realizacje-i-referencje/

Skontaktuj się - pomożemy.