Greenie World Unia Europejska

Lampy i oprawy Ideal Lux w ofercie Greenie Polska

Oprawy i lampy od Ideal Lux w ofercie Greenie Polska – stwórz szykowne i eleganckie wnętrze.

Włochy są ojczyzną rzemieślników: przede wszystkim złotników i szklarzy. Ta artystyczna spuścizna znajduje swoje odzwierciedlenie w produktach marki z Mirano. Ideal Lux to przede wszystkim bogate szklane i kryształowe kandelabry, lampy i kinkiety, które nadają iście królewskiego charakteru wnętrzom. Ideal Lux to nie tylko klasyka; włosi reinterpretują barokowe żyrandole nadając im sznytu nowoczesności.

Ideal Lux specjalizuje się w żyrandolach szklanych i wyraźnie lubuje w powierzchniach o wysokim połysku gdyż niezależnie od stylu, nowoczesnego, klasycznego czy minimalistycznego, w produktach włoskiej marki dominuje szkło i chrom. Jednak jak sama marka deklaruje: opinia i potrzeby klienta jest w szczerym centrum jej zainteresowań. Co oznacza, że każdy znajdzie lampę odpowiednią dla siebie w jej ofercie.

Greenie Polska jest autoryzowanym dystrybutorem lamp Ideal Lux. Umożliwiamy sprzedaż hurtową produktów, pośród których znajdą coś dla siebie amatorzy designu minimalistycznego, loftowego, nowoczesnego, glamour czy barokowej klasyki.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania cennika hurtowego.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00

– telefonicznie: (22) 842 22 32

– pod adresem mailowym: biuro@greenie.pl

– w sklepie stacjonarnym pod adresem Warszawa 02-675, ul. Wołoska 16, „Mokotów Box”.

Szczególnie mocno zachęcamy do zapoznania się z realizacjami w naszym Portfolio pod adresem: https://greenie-world.com/realizacje-i-referencje/

 

Skontaktuj się - pomożemy.