Greenie World Unia Europejska

Lampy i oprawy Intelight w ofercie Greenie Polska

Intelight to prężnie rozwijająca się marka zajmująca się produkcją opraw oświetleniowych. Historia marki zaczyna się od produkcji opraw i oświetlenia awaryjnego oraz ewakuacyjnego, aby z czasem powiększyć swoją ofertę o oświetlenie przemysłowe, dla biur i lokali usługowych w oparciu o zieloną technologię LED.

Marka Intelight, podobnie jak Greenie Polska wyznaje zasady przyjazności środowisku i przestrzega norm ekologicznych. Do wyrobu swoich produktów używa materiałów nadających się do ponownego przetworzenia. Ta polska marka została wielokrotnie wyróżniona w plebiscytach konsumenckich oraz branżowych, między innymi: tytułem SOLIDNA MARKA w 2014 roku, INTELIGHT Spółka z o.o. – LIDER RYNKU Najlepsza w Polsce Firma w zakresie produkcji i dystrybucji oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego w roku 2015 oraz EURO LEADER w zakresie produkcji i dystrybucji oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego.

Intelight w swej stale poszerzanej ofercie posiada oświetlenie awaryjne oraz moduły zasilania awaryjnego, lampy przemysłowe, oprawy parkowe a także lampy biurowe. Greenie Polska z dumą współpracuje z marką Intelight. Miło nam poinformować, że jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem opraw LED Intelight.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania cennika hurtowego.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00

– telefonicznie: (22) 842 22 32

– pod adresem mailowym: biuro@greenie.pl

– w sklepie stacjonarnym pod adresem Warszawa 02-675, ul. Wołoska 16, „Mokotów Box”.

Szczególnie mocno zachęcamy do zapoznania się z realizacjami w naszym Portfolio pod adresem: https://greenie-world.com/realizacje-i-referencje/

Skontaktuj się - pomożemy.