Greenie World Unia Europejska

Lampy i oprawy marki SKOFF w ofercie Greenie

SKOFF to polska marka założona przez inż. Krzysztofa Skibę w Czechowicach-Dziedzicach w 1997 roku. Pierwotnie firma parała się budową transformatorów do opraw oświetleniowych ze źródłem halogenowym, w tym opraw z zastosowaniem do mebli. Prężnie rozwijająca się firma wkrótce stała się pierwszym producentem nowoczesnej i wówczas szerzej nieznanej technologii LED w kraju.

SKOFF rozpoznał też swoją niszę: markę interesowały miejsca w naszych domach nieco zapomniane, pominięte i niedoświetlane, takie jak ciągi komunikacyjne (przy podłodze) schody czy podstopnice. Rozwiązania bez których dziś często nie możemy się obejść, tak jak np. oprawa schodowa LED Skoff Salsa Mini Stick Mosiądz. To oprawy tego typu zapewniły marce SKOFF godne miejsce na polskim rynku, a także otworzyły drzwi do rynków zagranicznych.

SKOFF stało się marką na światowym poziomie a ich rozwiązania designerskie inspiracją dla wielu innych. Marka po dziś ma wielu naśladowców dlatego sygnuje swoje projekty znakiem SKOFF DESIGN, nie tylko chroniąc swój projekt ale też sygnalizując, że nie zostały przy tym naruszone prawa do wzorów przemysłowych osób trzecich. To prawdziwie elegancka postawa i najlepsze świadectwo dla tej marki. Greenie Polska z dumą jest oficjalnym dystrybutorem produktów marki SKOFF. Zapewniamy sprzedaż hurtową i atrakcyjne ceny.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania cennika hurtowego.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00

– telefonicznie: (22) 842 22 32

– pod adresem mailowym: biuro@greenie.pl

– w sklepie stacjonarnym pod adresem Warszawa 02-675, ul. Wołoska 16, „Mokotów Box”.

Szczególnie mocno zachęcamy do zapoznania się z realizacjami w naszym Portfolio pod adresem: https://greenie-world.com/realizacje-i-referencje/

Skontaktuj się - pomożemy.