Greenie World Unia Europejska

Lampy i oprawy Slamp w ofercie Greenie Polska

SLAMP to historia triumfu nieszablonowego myślenia. W 1992 roku Roberto Ziliani po latach pracy jako scenograf dla luksusowych marek modowych postanawia stworzyć markę, która zrewolucjonizuje przemysł oświetleniowy. Ziliani postanawia doprowadzić do mariażu świata sztuki i mody z industrialną produkcją masową.

Pierwszym produktem, z którym marka SLAMP debiutuje na rynku jest lampa TUBE stworzona z dwóch tafli Opalflexu®️ połączonych ze sobą krawędziami. TUBE staje się płótnem czekającym na pokrycie modnymi grafikami i wzorami.

Afiliacje SLAMPa ze światem sztuki utrzymują się po dziś dzień i od czasu założenia firmy stawały się tylko silniejsze; ponadto firma inwestuje i wprowadza najnowocześniejsze rozwiązania nie tylko w same projekty, ale również w proces produkcji lamp. Materiały, pozostałe po tworzeniu lamp są recyklingowane w ule dla pszczół.

Ten rewelacyjny pomysł szczególnie przypadł Greenie Polska do gustu, jako marce proekologicznej. SLAMP to marka tworząca niebanalne, zapierające dech w piersiach przedmioty, która współpracowała z takimi gigantami designu jak ZAHA HADID czy Robert Wilson, a sama siedziba ich firmy przypomina muzeum sztuki nowoczesnej. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem lamp SLAMP. Zapewniamy sprzedaż hurtową i najlepsze ceny na rynku.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania cennika hurtowego.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00

– telefonicznie: (22) 842 22 32

– pod adresem mailowym: biuro@greenie.pl

– w sklepie stacjonarnym pod adresem Warszawa 02-675, ul. Wołoska 16, „Mokotów Box”.

Szczególnie mocno zachęcamy do zapoznania się z realizacjami w naszym Portfolio: https://greenie-world.com/realizacje-i-referencje/

Skontaktuj się - pomożemy.