Greenie World Unia Europejska

Lampy TK Lighting w ofercie Greenie Polska

TK Lighting – nowoczesne, polskie, sprawdzone lampy designerskie

TK Lighting to częstochowska firma założona w 2013 roku. Młoda marka doskonale poradziła sobie z wejściem na rynek oświetlenia. Założycielem jej jest Tomasz Krywult, który wniósł wieloletnie doświadczenie zdobywane w branży oświetleniowej. TK Lighting produkuje lampy na rynek polski, ale także na rynki zagraniczne. Odbiorcą jest zarówno rynek wschodni, jak i zachodni – Holandia, Niemcy, Francja.

Polskie lampy TK Lighting produkowane są z rodzimych surowców

Firma TK Lighting wytwarza lampy z polskich komponentów. Doskonale zdaje sobie sprawę, że polskie materiały cechuje najwyższa jakość, dlatego do produkcji wykorzystywane są wyłącznie rodzime tworzywa. Klosze do lamp TK Lighting wykonuje się w polskich hutach, wyróżniają się one bogatą kolorystyką. Abażury wykonywane są z tkanin naturalnych i ręcznie szyte, co przekłada się na ich wyjątkowość. Czerpiąc ze znanych i przetestowanych surowców oraz powierzając proces twórczy sprawdzonym pracownikom właściciel TK Lighting nie musi się obawiać o jakość swoich lamp.

Lampy wiszące, lampy ścienne, lampy podłogowe – bogactwo marki TK Lighting

Marka TK Lighting od początku doskonale zdawała sobie sprawę, że odbiorcy oczekują produktów, które będą doskonale pasować do ich wnętrz. Kierując się tą wytyczną, tworzyli pełne kolekcje lamp, gdzie znajdziemy zarówno lampę wiszącą, kinkiet, lampę podłogową jak i lampę stołową. Pozwala to w prosty sposób stworzyć spójne i pasujące do siebie oświetlenie w pomieszczeniu. Pomaga również wybrać z kolekcji model, który jest nam w danej chwili potrzebny. Takie działanie poskutkowało dużym zainteresowaniem marką  TK Lighting, a odbiorcy zyskali pełną swobodę w wyborze modeli.

Od nowoczesnych lamp TK Lighting po klasyczne oświetlenie

Wybór rodzajów lamp, od lamp stołowych i podłogowych, po lampy wiszące, żyrandole i kinkiety, który zapewnia TK Lighting to jedna z ważnych kwestii, o którą zadbała marka. Drugą równie ważną sprawą jest możliwość wyboru lampy do różnych stylów wystroju wnętrz. Oświetlenie podobnie jak inne elementy w pomieszczeniu musi do niego pasować. By ułatwić wybór, TK Lighting zaprojektowało zarówno nowoczesne lampy, jak i lampy klasyczne, modele loftowe, lampy industrialne i retro. W katalogach nie brak eleganckich lamp TK Lighting, które stają w szranki o zainteresowanie odbiorców z designerskimi lampami, które budzą ciekawość i doskonale wpisują się w nowoczesne trendy.

Jakość lamp potwierdzona nie tylko zadowoleniem odbiorców

Marka TK Lighting to nie tylko oświetlenie wyprodukowane w Polsce i bezpieczne dla środowiska. To przede wszystkim innowacyjne modele lamp, które zyskały uznanie nie tylko w kraju. Dowodem na to, że ciężka praca i pasja popłacają, jest już dwukrotne pojawienie się marki TK Lighting w gronie laureatów rankingu “Gazele Biznesu”. Wysiłek włożony w tworzenie wysoko gatunkowych, innowacyjnych i docenianych przez odbiorców lamp został doceniony. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania cennika hurtowego.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00

– telefonicznie: (22) 842 22 32

– pod adresem mailowym: biuro@greenie.pl

– w sklepie stacjonarnym pod adresem Warszawa 02-675, ul. Wołoska 16, „Mokotów Box”.

Szczególnie mocno zachęcamy do zapoznania się z realizacjami w naszym Portfolio pod adresem: https://greenie-world.com/realizacje-i-referencje/

Skontaktuj się - pomożemy.