Greenie World Unia Europejska

Lampy i oprawy Wooden Germany w ofercie Greenie

WOODEN to niemiecka marka specjalizująca się w przesłonach z forniru. Innowacyjny proces laminacji łączący szkło z drewnianym fornirem sprawia, że produkt jest niezwykle plastyczny i pozwala na wiele ciekawych rozwiązań dekoratorskich. Jednym z nich jest tworzenie pięknych drewnianych lamp, które mamy przyjemność dystrybuować jako jedyni w Polsce.

Tak jak wspomnieliśmy, technologia użycia laminowanego szkłem forniru pozwala na wiele ciekawych rozwiązań zatem WOODEN to nie tylko eleganckie lampy wiszące i kinkiety, ale także poręcze i podświetlany bar (również w naszej ofercie)!

Marka przykłada ogromną wagę do materiałów z których wykonywane są ich lampy i każdy arkusz forniru jest starannie dobierany pod względem jakości materiału oraz wzoru słojów. Laminowane drewno jest łączone ze sobą w ramach ze stali nierdzewnej i w ten sposób powstają unikatowe, drewniane lampy LED. Nadające niesamowity, przytulny ale też wykwintny charakter pomieszczeniom lampy WOODEN z pewnością urzekną tych, ceniących sobie akcenty przyrodnicze w wystroju pomieszczeń. WOODEN to nie tylko oświetlenie dla domu, ale również efektowny wystrój klimatycznej restauracji czy baru.

 

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania cennika hurtowego.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00

– telefonicznie: (22) 842 22 32

– pod adresem mailowym: biuro@greenie.pl

– w sklepie stacjonarnym pod adresem Warszawa 02-675, ul. Wołoska 16, „Mokotów Box”.

Szczególnie mocno zachęcamy do zapoznania się z realizacjami w naszym Portfolio pod adresem: https://greenie-world.com/realizacje-i-referencje/

Skontaktuj się - pomożemy.