Greenie World Unia Europejska

Nagroda Inteligentnego Rozwoju 2021

Nasza firma wciąż inwestuje w rozwój i poszukuje jak najlepszych rozwiązań w każdej dziedzinie, w której oświetlenie odgrywa rolę. Liczne prowadzone przez nas badania i realizowane projekty pozwalają nam oferować coraz nowsze rozwiązania dla każdej branży. Nasza praca została ostatnio zauważona i zostaliśmy nominowani do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2021 w kategorii Innowacyjne technologie i badania przyszłości. Tym razem doceniono nasz wkład w projekt:

“Poszukiwanie rozwiązań technologicznych pozwalających na utworzenie konfigurowalnych scen oświetleniowych LED odzwierciedlających wygląd osób i przedmiotów w różnych sceneriach wewnętrznych i zewnętrznych. Badanie wpływu scen na atrakcyjność oświetlanych przedmiotów i osób, ich nastrój oraz zachowania konsumenckie”.


Nasze produkty należące do smart lighting i reprezentujące inteligentne oświetlenie znalazły mnóstwo zastosowań. Reflektor Greenie LED tworzący sceny oświetleniowe, panel sufitowy LED Greenie, a także lustro Aura Mirror Greenie to nowoczesne modele pozwalające dowolnie aranżować atmosferę. Mogą odzwierciedlić warunki zewnętrzne. Oferują aż 10 scen oświetleniowych. Takie modele umożliwiają dopasowanie światła do bieżących potrzeb np. poprzez regulację barwy światła – od białej ciepłej, poprzez naturalną aż do zimnej. Dodatkowe tryby pozwalają odwzorować natężenie światła o różnej porze dnia i przy różnych warunkach pogodowych.

Inteligentne oświetlenie to prosta obsługa i możliwość zmiany oświetlenia w dowolnym momencie. Takie właśnie są nasze produkty, które zostały docenione nominacją. Dzięki aplikacji na smartfona można regulować barwę, natężenie lamp i zmieniać tryby w prosty sposób, tworząc dowolne warunki. Aplikacja pozwala na jednoczesne sterowanie wieloma urządzeniami połączonymi modułem WiFi. Dodatkowo lustro Aura Greenie posiada panel dotykowy, którym można w jeszcze prostszy sposób sterować światłem.

Lustro Aura Greenie tworzące sceny oświetleniowe

Ponieważ sceny oświetleniowe to nie tylko wygoda i komfort użytkowania w zaciszu domowym, zauważamy znaczenia tego typu rozwiązań w wielu branżach. Nasze rozwiązania kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Oświetlenie odgrywa bardzo duży wpływ na nasze zachowania, dlatego profesjonalne dopasowanie światła ma niebagatelną rolę i potrafi nie tylko dobrze wpływać na nastrój. Dzięki dobremu oświetleniu oraz możliwości szybkiej jego modyfikacji jesteśmy w stanie wpływać np. na zachowania konsumentów, co może prowadzić do zwiększania zysków. Możliwość realizowania różnorodnych scenariuszy świetlnych w prosty sposób poszerza zainteresowanie produktami tworzącymi sceny oświetleniowe.

Wiemy, że światło ma ogromną moc i poszerzamy swoją wiedzę, by móc oferować rozwiązania, które będą odpowiadały na wymagania coraz nowszych grup i dziedzin. Nominacja do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2021 to dla nas potwierdzenie, że zmierzamy w odpowiednim kierunku.

Skontaktuj się - pomożemy.