Greenie World Unia Europejska

Reklamacje i zwroty

REKLAMACJE

Produkt uległ uszkodzeniu w trakcie użytkowania? Możesz go reklamować przez minimum 2 lata!

Wszystkie produkty firmy Greenie Polska Sp. z o.o. Sp. k. posiadają minimum 2 lata gwarancji. Wiele produktów w naszym sklepie posiada jeszcze dłuższy czas gwarancji – taka informacja zawsze widnieje w szczegółach produktu na jego stronie. Dokumentem potwierdzającym gwarancję jest dokument sprzedaży, czyli paragon lub faktura. Okres gwarancyjny jest liczony od daty wystawienia takiego dokumentu. Jeśli masz problem z jakimkolwiek produktem zakupionym w naszym sklepie internetowym (żarówka przestała świecić albo nagle zaczęła „migać” itp.), prosimy o odesłanie go na adres:

Greenie Polska Sp. z o.o. Sp. k.
Mokotów BOX – I piętro
ul. Wołoska 16
02-675 Warszawa

Do paczki dołącz:

Jeśli w formularzu umieścisz swój adres e-mail, będziesz na bieżąco informowany o przyjęciu oraz statusie reklamacji. Status można również uzyskać telefonicznie dzwoniąc na naszą infolinię: 22-842-22-32 wew. 3, lub mailowo: reklamacje@greenie.pl

Brak formularza w paczce lub nieprawidłowo wypełniony formularz może przyczynić się do opóźnienia realizacji reklamacji.

ZWROTY

Produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, choć jest w pełni sprawny? Możesz go zwrócić przez 14 dni od zakupu.

Konsumentowi, przysługuje na podstawie art. 27 Prawa konsumenckiego, prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 Prawa konsumenckiego. Termin odstąpienia od umowy zawartej na odległość wynosi 14 dni od momentu wydania.

Przypominamy, iż konsumentem zgodnie z art. 221 Kodeksu Cywilnego jest osoba fizyczna dokonująca czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. Jeśli więc Kupujący prowadzi działalność gospodarczą i jako dokument sprzedaży otrzymał fakturę, nie przysługuje mu możliwość zwrotu towaru.

Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania.

Odpowiednio zapakuj towar tak, aby nie zniszczył się podczas dostawy i odeślij go na adres sklepu stacjonarnego:

Greenie Polska Sp. z o.o. Sp. k.
Mokotów BOX – I piętro
ul. Wołoska 16
02-675 Warszawa

Do paczki dołącz:

  • ksero paragonu lub faktury
  • jeśli to możliwe: oryginalne, niezniszczone opakowanie
  • wypełniony formularz zwrotu / odstąpienia od umowy: POBIERZ FORMULARZ ZWROTU

Pieniądze za zwracany towar zostaną przelane w ciągu 14 dni od daty dostarczenia towaru do nas, na konto bankowe wskazane przez Ciebie w formularzu zgłoszeniowym.

Brak formularza w paczce lub nieprawidłowo wypełniony formularz może przyczynić się do opóźnienia realizacji zwrotu.

Jak wysłać przesyłkę?

Dobrze zabezpieczoną przesyłkę wyślij kurierem lub kurierem poczty. Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem i nie odbieramy paczek z paczkomatów

Skontaktuj się - pomożemy.