Greenie World Unia Europejska

Współpraca z Politechniką Warszawską

Współpraca w zakresie certyfikacji i testów opraw LED Greenie Polska.

Pierwszy projekt dotyczył eksperckiej analizy oraz certyfikacji przemysłowych lamp LED z naszej oferty. W trosce o nieustanny rozwój, optymalny dobór komponentów oraz doskonalenie konstrukcji lamp, poddaliśmy weryfikacji uznane na rynku produkty: całą serię żarówek LED Greenie Alucorn, oprawy uliczne Greenie Modular, oprawy przemysłowe Greenie Gasoline oraz liniowe oprawy przemysłowe i biurowe.

Dla potwierdzenia prezentujemy pliki fotometryczne dla lamp Greenie Modular: pobierz i żarówek LED Greenie Alucorn: pobierz

Proces certyfikacji polegał na analizie konstrukcji i bezpieczeństwa opraw oraz pomiarach parametrów świetlnych i elektrycznych. Do produkcji opraw naszej firmy używamy wyselekcjonowanych, wysokiej jakości komponentów, tak więc z satysfakcją stwierdzamy iż wyniki wielokrotnych, profesjonalnych pomiarów wykonanych przez specjalistów Politechniki Warszawskiej potwierdziły nasze oczekiwania. Zmierzona i zatwierdzona przez Zakład Techniki Świetlnej Instytutu Elektroenergetyki Politechniki Warszawskiej wydajność przemysłowych opraw oraz żarówek LED wielokrotnie przekroczyła 135Lm/W.

Pewni swoich produktów jak nigdy wcześniej, udostępniamy otrzymane z Zakładu Techniki Świetlnej certyfikaty ze świadomością, iż są one gwarancją jakości i dużym wyróżnikiem na rynku. Żarówki LED z serii AluCorn z demontowalnym korpusem i systemem przeciw nadmiernemu nagrzewaniu to doskonała propozycja oszczędnego  oświetlenia ulicznego, przemysłowego i ogrodowego. Oprawy Linear Light to idealne oświetlenie na wysokie hale magazynowe. Klasa szczelności IP65 pozwala na instalację lampy nawet w ciężkich warunkach charakteryzujących się zapyleniem i wysoką wilgotnością. Powyższe produkty stanowią idealne oświetlenie przemysłowe.

Współpraca Greenie Polska z Politechniką Warszawską w zakresie innowacyjności w technologii LED

Z Politechniką Warszawską współpracujemy także w związku z działalnością badawczo-rozwojową przedsiębiorstw. Firma Greenie pracuje nad wprowadzeniem trzech innowacyjnych produktów. W poszukiwaniu nisz rozwojowych i innowacyjnych powstają trzy rodzaje lamp pozwalające na tworzenie różnych scen oświetleniowych. Odpowiednie dopasowanie parametrów umożliwia odwzorowanie światła występującego w konkretnych miejscach takich jak: plaża, ośnieżony stok, pochmurny i deszczowy dzień, zachód słońca, biuro, opera czy pub. W zależności od scenerii zmianie ulega wygląd twarzy, sylwetki, ubioru oraz przedmiotów.

Jednym z trzech nowych produktów będzie proste w instalacji, dowolnych rozmiarów lustro z oświetleniem LED.

Można je zamontować w każdym miejscu – zarówno w domowej łazience, jak i w dużych pomieszczeniach tj. hotelach i sklepach odzieżowych. Dzięki odpowiednio umieszczonym diodom LED uzyskujemy oświetlenie praktycznie dowolnej powierzchni lustra. Przeglądając się w nim możemy ocenić jak prezentuje się makijaż i ubiór w różnych sytuacjach i warunkach. Oznacza to, że jesteśmy w stanie sprawdzić swój wygląd w biurze, restauracji, na słońcu, na śniegu – we wszystkich tych miejscach bez ruszania się sprzed lustra.

Z kolei panel LED to produkt idealny do tworzenia scen oświetleniowych w niewielkich pomieszczeniach.

Instalacja panelu jest bardzo wygodna i nieskomplikowana, dzięki czemu możliwa nawet przez użytkowników indywidualnych. Wyobraźmy sobie ten innowacyjny produkt w naszej własnej garderobie. Szykując się do wyjścia w konkretne miejsce, np. do opery, w zaciszu domowym możemy przekonać się jak nasza stylizacja będzie się prezentowała po dotarciu na miejsce. Panel LED stanowi zamiennik standardowych źródeł światła i z pewnością zostanie doceniony przez sprzedawców jako nowość w przymierzalniach. Klienci sklepów odzieżowych będą mieli okazję do ujrzenia siebie w nowych ubraniach na stoku narciarskim lub np. na plaży.

System oświetlenia LED składa się z dwudziestu lub więcej zsynchronizowanych paneli.

W następstwie osiągamy jednolite i równomierne sceny oświetleniowe na całej powierzchni docelowego miejsca. System tworzony jest z myślą o dużych powierzchniach, takich jak sklepy, biura i galerie handlowe.

Jest to absolutnie fenomenalne narzędzie, za pomocą którego możemy kreować nastrój oraz wpływać na reakcje konsumenckie. Sprzedawcy zyskują wyjątkową szansę na atrakcyjne ukazanie swoich produktów. System oświetlenia LED to także nowatorski sposób na korzystne wpływanie na efektywność pracowników. Zastosowanie go w biurze pobudzi ich do pracy, a co za tym idzie zwiększy ich produktywność. Z kolei instalacja w szkole będzie miała niebanalny wpływ na poziom skupienia uczniów, co przełoży się na wyniki w nauce. Wszystkie trzy postępowe produkty będą pracować pod napięciem 230 V.

Greenie Polska ciągły rozwój technologi LED

Firma Greenie Polska od lat pracuje na swoją renomę i pomimo osiąganych sukcesów, nie osiada na laurach. Inwestując w rozwiązania innowacyjne, jednocześnie wykorzystuje zaplecze badawczo-rozwojowe.

Lustro, panel oraz system oświetlenia LED stwarzają dotychczas niemożliwe perspektywy ujrzenia samego siebie w przeróżnych okolicznościach i miejscach, w rozmaitym świetle bez ruszania się z konkretnego miejsca. Unikalność tych produktów polega na możliwość zastosowania ich praktycznie wszędzie, niezależnie od powierzchni. Są to rozwiązania idealne zarówno w użytku domowym, jak i na wysoko powierzchniowych sklepach i galeriach handlowych. Poprzez odpowiednio dobrane oświetlenie LED jesteśmy w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż artykułów, prezentując je w najlepszy możliwy sposób.

Kolejną niewątpliwą korzyścią staje się wpływanie na produktywność, efektywność oraz skupienie pracowników firm oraz uczniów. Prawidłowy dobór scen oświetleniowych odgrywa poważną rolę w oddziaływaniu na ich samopoczucie w pracy i na uczelni.

Z pełną świadomością i wiarą w moc powyższych produktów, cieszymy się z ich ogromnego potencjału. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klientów oraz sprzedawców.

Współdziałanie z Politechniką Warszawską otwiera przed firmą Greenie Polska nowe perspektywy, które odpowiednio wykorzystane zrewolucjonizują rynek oświetlenia LED.

Skontaktuj się - pomożemy.