Greenie World Unia Europejska

Realizacja oświetlenia LED w salonach sklepowych na przykładzie lokali marki DJI ARS

Greenie to polska firma, która od ponad 10 lat aktywnie działa w branży oświetleniowej. Nasze portfolio liczy ponad 300 wykonanych realizacji w zakresie doboru lub/oraz montażu oświetlenia w obiektach biurowych i sprzedaży. Dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów jesteśmy w stanie dobrać optymalne oświetlenie do każdego punktu usługowego, niezależnie od jego przeznaczenia, położenia oraz wielkości. Zachęcamy do zapoznania się z przykładową realizacją dot. doboru oraz montażu oświetlenia dedykowanego salonom sklepowym na przykładzie dwóch lokali marki DJJ ARS.

O firmie

W przypadku salonów zajmujących się sprzedażą nowoczesnych maszyn latających jakimi są drony, profesjonalne oświetlenie stanowi nieodłączną część działalności. Podejmując współpracę z firmą DJI, mieliśmy na celu sprostanie wymaganiom klienta, tak aby zarówno pracownicy sklepu, jak i jego goście czuli się w nim komfortowo. Spotkała nas przyjemność wyposażenia obydwu salonów, w Poznaniu i w Warszawie, w profesjonalne oprawy ledowe.

Salony DJI to prawdziwe królestwo dronów i dedykowanych im akcesoriów. Po przekroczeniu progu sklepu, ciężko zdecydować któremu urządzeniu poświęcić uwagę jako pierwszemu. Wszystkie zaskakują futurystycznym designem i stopniem zaawansowania technologicznego. Myśl o niesamowitej frajdzie jaką może przynieść użytkowanie drona towarzyszyła nam już przy pierwszej wizycie. Chcieliśmy zapewnić każdemu klientowi sklepu możliwość dokładnego obejrzenia i przetestowania gadżetów w towarzystwie profesjonalnego oświetlenia ledowego.

Realizacja

Jak w przypadku poprzednich sukcesywnych realizacji, współpracę z salonami DJI rozpoczęliśmy od dokładnego zapoznania się z oczekiwaniami oraz charakterystyką działalności klienta. I tym razem do zlecenia podeszliśmy w sposób bardzo indywidualny. Pracownicy firmy Greenie okiem profesjonalisty obejrzeli obiekt i wysłuchali preferencji kontrahentów. Tak rozpoczęta współpraca, mogła przejść do następnego etapu jakim jest wizualizacja aranżacji przy użyciu niezawodnego systemu Dialux.

  • 10
  • 7

Wybór i montaż

Wykwalifikowani inżynierzy stworzyli rzetelną symulację na bazie informacji o przeznaczeniu, wielkości i wysokości lokalu. Miała ona na celu ułatwić im dalszą pracę, a klientom zapewnić możliwość zapoznania się z projektem przed instalacją oświetlenia. Salony zaprojektowane zostały w stylu bardzo nowoczesnym, tak aby drony oraz zdjęcia ukazujące ich nadzwyczajne możliwości, pełniły w nich główną rolę. Załoga Greenie Polska zrobiła wszystko co w jej mocy, aby oświetlenie stanowiło kompletne uzupełnienie tego zamysłu. Oprócz efektu estetycznego, pragnęliśmy uzyskać efekt praktyczny – zapewniający pracownikom oraz klientom salonów wysoki komfort przebywania w jego wnętrzu.

Zgodnie zadecydowaliśmy, iż Profil Wpuszczany LED 1m 37W DC24V aluminiowy będzie doskonałym wyborem oświetlenia w salonach DJI. Produkt wykonany z wysokiej klasy aluminium wyposażony został w matową osłonę zapewniającą miękkie, przytulne światło rozproszone. Prostolinijna konstrukcja i elegancki wygląd lamp perfekcyjnie skomponowały się z nowoczesnym charakterem sklepów. Wpuszczone w sufit oprawy, stworzyły schludny i harmonijny efekt. Linea Pro z diodami Epistar to produkt umożliwiający tworzenie nieograniczenie długich pasm światła pozbawionych widocznych luk i zacienionych miejsc. Kąt świecenia wynoszący 120° okazał się wprost idealny do oświetlenia przestrzeni sklepowej. Wysoką jakość lamp Linea Pro potwierdzają certyfikaty CE, RoHs i TUV.

Elegancja i Styl

Systemy liniowe cechuje bardzo duża wydajność i energooszczędność, co stanowi niezwykle ważny aspekt w przypadku otwartego wiele godzin salonu sprzedaży. Dzięki zastosowaniu opraw ledowych, firma DJI będzie mogła cieszyć się estetycznym i efektownym oświetleniem bez ponoszenia wygórowanych kosztów. Niskie rachunki za energię elektryczną w szybkim tempie przyczynią się do zwrotu inwestycji w lampy LED. Oprawy ledowe, w przeciwieństwie do standardowych żarówek, nie nagrzewają się i nie podnoszą temperatury w pomieszczeniu. To z kolei umożliwia wygenerowanie kolejnych oszczędności związanych z rzadszym użytkowaniem klimatyzacji.

Efekty współpracy z firmą DJI stanowią kolejną wizytówkę dla Greenie Polska i cieszą oko wszystkich przebywających we wnętrzach sklepów. Odpowiednio dobrane oświetlenie, pod względem wizualnym oraz technicznym, w połączeniu z nietuzinkowym charakterem asortymentu, zapewniają zadowolenie odwiedzających i ulepszone wyniki sprzedażowe. Zgodnie z założeniami, drony oraz szeroka gama akcesoriów atrakcyjnie prezentują się pod doskonałym światłem opraw LED.

Podsumowanie

Firma Greenie nie tylko dostarcza najwyższej jakości produkty, ale także w sposób sprawny i z mocą zdobytych kwalifikacji dokonuje ich montażu z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Każde zlecenie traktujemy równie poważnie, a satysfakcja klientów stanowi dla nas największą nagrodę.

Na potrzeby indywidualnej wyceny inwestycji w nowe oświetlenie LED i usług audytu prosimy o kontakt pod numerem (22) 842 22 32 lub o wysłanie zapytań na adres mailowy: biuro@greenie.pl.

Oszczędzaj z produktami Greenie

Skontaktuj się - pomożemy.