Greenie World Unia Europejska

Domowe oświetlenie LED

Oświetlenie LED – czy warto?

 

Oświetlenie LED jest najbardziej ekonomicznym i energooszczędnym wyborem na międzynarodowym rynku oświetleniowym. Być może to oświadczenie wydaje się mało wiarygodne – zwłaszcza, gdy w sklepie widzimy, że przepaść cenowa pomiędzy tanią żarówką metahalogenkową a jej nowoczesnym ledowym zamiennikiem może wynosić nawet kilkadziesiąt złotych. Gwarantujemy jednak, że pojedynczy zakup źródła światła LED nie tylko okaże się w ostatecznym rozrachunku tańszy niż nieustanne kupowanie żarówek tradycyjnych – bardzo szybko zacznie też generować oszczędności, gdyż jego koszt zwróci się już w ciągu 8-12 miesięcy od kupna. Wszystko to za sprawą niskiego zużycia energii elektrycznej. Energooszczędne źródła światła LED potrzebują jej nawet 10 razy mniej niż oświetlenie żarowe, jednocześnie nie ustępując im pod względem ilości i intensywności emitowanego światła.

Kolejnym argumentem przemawiającym za oświetleniem LED jest fakt, że pracują one o wiele dłużej i efektywniej niż ich tradycyjne odpowiedniki. Dioda LED będzie generować strumień światła o pełnej jasności przez nawet 50,0000 godzin łącznie. W tym samym czasie żarówka metahalogenkowa zostałaby wymieniona nawet 30 razy. Czy nadal macie wątpliwości?

Świetlówki LED do mieszkania

 

Świetlówki LED zazwyczaj nie kojarzą się nam dobrze – myśl o nich niemal natychmiast nasuwa nam ponure obrazy hal magazynowych i biurowców, przede wszystkim zaś budzi w nas wspomnienie zimnego, nieprzyjemnego światła, które nie dość, że stwarza we wnętrzu nieprzyjazną atmosferę, to jeszcze tuż po włączeniu gwałtownie migocze, wprawiając nas w zdenerwowanie. A jednak zakup świetlówki LED do mieszkania to wybór mądrzejszy, niż nam się wydaje, a ponadto mogący bez trudu budzić skojarzenia z atmosferą komfortu i bezpieczeństwa. Wszystko dlatego, że oprawy te wykonane zostały z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii, co czyni je całkiem innymi od ich halogenowych poprzedniczek.

Świetlówka LED Greenie T8 Professional szklana

 

Na samym początku możemy zaproponować dostępny u nas bezpośredni zamiennik tradycyjnych modeli – świetlówkę LED Greenie T8 Professional. Jest to świetlówka LED szklana, która najbardziej ze wszystkich dostępnych na rynku modeli LED bliska jest oryginałowi tak konstrukcją, jak i sposobem działania – emituje światło całą swoją powierzchnią. Ponadto, w odróżnieniu od tradycyjnych lamp tego rodzaju, model ten nie przyczynia się do powstawania zakłóceń radiowych.

Profil wpuszczany LED Greenie

 

Kolejnym świetnym przykładem świetlówki LED do domu może być wykonany z aluminium profil wpuszczany LED Greenie, który pozwoli na stworzenie niepowtarzalnej atmosfery w naszym salonie lub sypialni. Jest to świetlówka LED aluminiowa, której poszczególne sztuki mogą być łączone w długie linie świetlne bez widocznych przerw czy zaciemnień. Oznacza to, że z ich pomocą możemy np. otoczyć cały sufit lub połączyć wszystkie ściany za pomocą jednego długiego pasma światła. Wysokiej jakości aluminium, z którego wykonano lampę, jest odporne na uderzenia, a dzięki matowej przesłonie, za którą skryto diody LED, emitowane światło nie razi, lecz jest miękko rozproszone po całym pomieszczeniu.

Profil Wpuszczany LED 1m 37W aluminiowy [L1M37]

Taśmy LED

 

Taśma LED to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy, pragnąc mieć w domu wydajne oświetlenie o oryginalnej estetyce, zarazem nie chcą męczyć się z jego montażem. Taśmy LED to elastyczne pasma diod, które od spodu pokryte zostały specjalnym samoprzylepnym paskiem nasączonym mocnym klejem – jedyne więc, co musimy zrobić, to oderwać ochronną warstwę papieru i przykleić światło do sufitu, ścian, a nawet mebli czy sprzętów domowych. Odnośnie miejsca i samej aranżacji ogranicza nas tylko nasza własna wyobraźnia.

Taśma LED Greenie – seria 2835SMD

 

Znajdująca się w naszym sklepie taśma LED z serii 2835SMD może zawierać – w zależności od wyboru Klienta – 30, 60 lub nawet 120 diod na 1 metr. Dzięki innowacyjnemu zastosowaniu nowego typu diod dystrybuowane przez nas modele mają o wiele wyższą wydajność świetlną niż taśmy innych producentów o tej samej mocy. Dostępne u nas produkty tego typu występują w dwóch wersjach – na białym oraz czarnym podkładzie PCB. Wśród licznych rodzajów udostępnianych przez nas taśm znajdą Państwo m.in. model zaprojektowany z wykorzystaniem unowocześnionej konstrukcji diod LED, model zasilany stabilizatorem służącym do minimalizacji spadków napięcia 24V, czy wreszcie model TLV – niewymagający żadnych zasilaczy.

Taśma LED Greenie – seria 5050SMD

 

Taśma LED Greenie skonstruowana w oparciu o diody 5050SMD to unowocześniona wersja modelu wyposażonego w diody 3528SMD. Dystrybuujemy ją w dwóch różnych wersjach – zawierających odpowiednio 30 oraz 60 diod na 1 metr (ta ostatnia posiada również wariant z bezpośrednim zasilaniem 230V). Taśma z serii 5050SMD występuje oprócz tego w wersji RGB (wielobarwnej), która wyróżnia się pod względem konstrukcji diod. Każda dioda z osobna może emitować wszystkie kolory – dzięki temu całe pasmo świeci jednolicie bez względu na to, który z nich wybierzemy.

Taśma LED 150x5050SMD 36W Running IP65 Zestaw 5m [TL507-R]

Oświetlenie sufitowe do domu

 

W dobie coraz droższego życia – szczególnie w dużych miastach – coraz trudniej jest pozwolić sobie na zbudowanie własnego domu czy choćby kupno przestronnego mieszkania. Nie dziwi więc fakt, że staramy się w jak najmniejszym stopniu zastawiać naszą prywatną przestrzeń meblami i sprzętami. Wielu z nas, wybierając oświetlenie do swojego domu, decyduje się na wygodne i niezajmujące miejsca lampy wiszące. Znajdą u nas Państwo wysokiej jakości oświetlenie sufitowe LED do domu w licznych wariantach stylistycznych. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

 

Lampa podwieszana LED Greenie

 

Lampa podwieszana LED Greenie to minimalistyczny żyrandol posiadający zintegrowane źródło światła LED. Jej futurystyczny, lecz zarazem nawiązujący do klasyki wygląd czyni ją uniwersalnym dodatkiem zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych przestrzeni, a żywy kolor oprawy nadaje wnętrzu energii i wesołości. Matowa przesłona zakrywająca diody miękko rozprasza światło po całym pomieszczeniu.

Oprawa LED Greenie seria Soho

 

Oprawa LED Greenie z serii Soho to nowoczesna lampa wisząca. Wyposażona została w reflektory punktowe o regulowanych głowicach pozwalających na kontrolę kierunku padania światła. Charakterystyczny design czyni z niej doskonałe oświetlenie sufitowe LED do mieszkania loftowego lub nowocześnie urządzonego. Zestaw obejmuje linki montażowe do podwieszenia lampy.

Oprawa LED Soho 4x9x1 PowerLED 40W [SOH36]

Czy rozwialiśmy Wasze wątpliwości odnośnie wyższości oświetlenia LED nad tradycyjnym w przestrzeni domowej? Jeśli tak, mamy nadzieję, że Wasza prywatna przestrzeń już wkrótce wzbogacona zostanie o nowe produkty, zaś Wasze portfele – o oszczędności zgromadzone dzięki rozsądnemu gospodarowaniu energią elektryczną.

Oszczędzaj z produktami Greenie

Skontaktuj się - pomożemy.