Greenie World Unia Europejska
Panel LED UltraSlim 40W 600x600mm [PLS40]

Oświetlenie sufitowe LED

Wielofunkcyjność opraw i paneli LED

Oprawy i panele sufitowe LED to coraz bardziej popularne oświetlenie stosowane nie tylko w domach czy mieszkaniach, ale także w biurach, urzędach, sklepach czy też innych miejscach użyteczności publicznej. W ofercie posiadamy oświetlenie przystosowane do zamontowania na specjalnych linkach lub bezpośrednio w sufitach podwieszanych czy sufitach typu Armstrong. Oferujemy także plafony oraz panele sufitowe LED montowane natynkowo. Wyróżnia je równomierny i jednolity strumień światła emitowany przez ich całą powierzchnię, co zapewnia niespotykany dotąd, nowoczesny i estetyczny efekt oświetleniowy.

Oświetlenie sufitowe LED

Flagowe produkty z serii opraw i paneli sufitowych LED marki Greenie

Najbardziej klasyczny panel LED PLS to bardzo cienkie źródła światła z matową przesłoną, które świecą całą swoją powierzchnią. Są to panele dedykowane do sufitów typu Armstrong oraz klasycznych sufitów podwieszanych. Występują w kilku mocach i wymiarach do wyboru, z czego najbardziej popularne są modele 60x60cm. Prezentują się bardzo estetycznie i idealnie sprawdzają się w biurach, ale nie tylko. Do tych paneli oferujemy ramki umożliwiające montaż natynkowy. Podobne do nich są panele rastrowe PLGM, które mogą Państwo wybrać w dwóch rozmiarach – albo 60x60cm albo 120x30cm. Są to panele przypominające wyglądem klasyczne rastry ze świetlówkami, jednak główną różnicą w tym przypadku jest zintegrowane, wbudowane w nie źródło światła. Dodatkowo panele mają trzy pasy świetlne otoczone ciemną ramką, co bardzo ładnie prezentuje się na suficie.

Panel sufitowy LED z serii PNR oray PNS to przeważnie okrągłe panele podtynkowe z białymi ramkami, dedykowane do sufitów podwieszanych. W ofercie znajdą Państwo szeroką gamę tych produktów w różnych wymiarach i o różnych mocach świecenia. Panele tego typu występują także w wersji kwadratowej. Jest to produkt bardzo podobny do oprawek LED, które różnią się w zasadzie budową i wyglądem. Oprawa sufitowa LED jest zazwyczaj w srebrnych obudowach, ma widoczne diody Power LED zamontowane pod specjalnymi soczewkami idealnie skupiającymi światło. Jest to rozwiązanie idealne do oświetlenia kierunkowego, wyróżniającego konkretne elementy w pomieszczeniu.

Poza typowo podtynkowymi panelami, mamy w ofercie także oprawy i panele sufitowe natynkowe. Wśród nich można znaleźć reflektor nastropowy RN z regulowanym kątem świecenia, a także klasyczny plafon LED w wersji standardowej oraz w wersji z czujnikiem ruchu i zmierzchu. Na wyróżnienie zasługuje także seria metalowych plafonów Solid, które są wyjątkowo odporne na uszkodzenia i czynniki zewnętrzne.

Oprawa LED Soho oraz Manhattan to nowoczesnego typu lampy podtynkowe, które mogą być także podwieszane na specjalnych zawiesiach. Jest to oświetlenie designerskie, bardzo efektowne i wyróżniające się wśród standardowych typów. Dodatkowo znajdą także u nas Państwo klasyczne żyrandole z wbudowanymi źródłami światła LED. Dodatkowe informacje znajdują się w poniższych podkategoriach.

Skontaktuj się - pomożemy.