Greenie World Unia Europejska

Greenie Polska oficjalnym dystrybutorem By Rydens

Z przyjemnością informujemy, że Greenie Polska nawiązała kluczową relację biznesową z szwedzką marką By Rydens. Współpraca obejmuje wyłączną dystrybucję designerskiego oświetlenia LED marki By Rydens na terytorium Polski. 

By Rydens – szwedzka firma, międzynarodowy projektant

By Rydens to szwedzkie, prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego początki sięgają 1958 roku. Oficjalna siedziba firmy mieści się w gminie Gnosjö stanowiącej część regionu Jönköpin; malowniczej miejscowości, która po dziś dzień stanowi inspirację dla uzdolnionych projektantów.

Pomimo licznych sukcesów i międzynarodowej ekspansji, rodzinna firma By Rydens pozostała wierna swoim dawnym wartościom. Nad maksymalizację zysków postawiła wysoką jakość wykonania, nad masowość produkcji – dbałość o szczegóły, nad nieograniczony zysk – ekologię i dobro partnerów. Tak pozostało po dziś dzień, a wszystko to sprawia, że klienci chętnie do By Rydensa wracają.

by-rydens-2

Wspólne wartości

By Rydens wkłada dużo serca w wykonywaną przez siebie pracę, a jej efekty widać nie tylko w wynikach finansowych firmy, ale przede wszystkim – unikalnym stylu i jakości wykonania poszczególnych produktów. Kuliste kształty, starannie zdobione ornamenty, elegancja, która przenika się z innowacyjnym duchem naszych czasów, to w By Rydensie lubimy najbardziej.

Wspólne podejście do biznesu oraz chęć oferowania klientom wyłącznie sprawdzonego i wysokojakościowego oświetlenia sprawia, że z dużym optymizmem podchodzimy do nawiązanej współpracy i z niecierpliwością wyczekujemy na realizację kolejnych branżowych projektów. Jako firma jesteśmy pewni, że beneficjentami podpisanej umowy będą przede wszystkim nasi klienci, którzy zyskają dostęp do najnowszych modeli lamp w niezwykle atrakcyjnych cenach.

By Rydens

 

Lampy By Rydens – gdzie kupować?

Chcąc mieć pewność, co do zgodności opisu i zdjęcia z zamawianym towarem, warto dokonywać zakupów u autoryzowanych dostawców marki. Wychodząc Państwa potrzebom naprzeciw przedstawiamy adresy dwóch sklepów internetowych, które z łatwością sprostają nawet największym i najbardziej zróżnicowanym zamówieniom.

1. Światłolux.pl

Ekologiczne oświetlenie oraz szeroki asortyment produktów:  lampy stojące, podłogowe, przemysłowe, latarki i żarówki (…) wszystko to i znacznie więcej znajdziecie Państwo w ofercie sklepu Światłolux.pl. W przypadku dokonania zakupów za ponad 250 zł – sklep przewiduje darmową dostawę kurierem.

2. Leduj.pl

Technologia LED, specjalistyczne produkty i cała gama przydatnych akcesoriów. Leduj.pl to świetny sklep dla majsterkowiczów – wszystkich osób, które są z technologią na Ty. Podobnie, jak w przypadku Światłoluxa – po wydaniu 250 zł klienci mogą skorzystać z darmowej dostawy do domu.

Oszczędzaj z produktami Greenie

Skontaktuj się - pomożemy.