Greenie World Unia Europejska

Gwarancja na produkty marki Greenie

Gwarancja nawet na 5 lat – co prawda nie świetlnych – ale pracujemy nad tym.

Produkty marki Greenie są tworzone wg naszych autorskich projektów w starannie wyselekcjonowanych, nowoczesnych fabrykach, zawsze wykorzystując najlepsze dostępne podzespoły (diody, zasilacze) renomowanych, globalnych marek. Wkładamy w ich tworzenie wiele zaangażowania i wiedzy, dlatego jesteśmy pewni ich działania, co z kolei pozwala nam zaoferować na nie nawet 5 lat gwarancji.

Gwarancja udzielana przez Greenie Polska jest pełną gwarancją dotyczącą całych produktów, wszystkich jego elementów.

Tomasz Zwierzchowski

Gwarancji udzielamy na podstawie samodzielnie przeprowadzonych i zlecanych na nasze potrzeby testów i pomiarów jakościowych. Oferujemy jedynie sprawdzone źródła światła LED, na które udzielamy od minimum 2 lat (produkty konsumpcyjne jak np. taśmy LED) do 5 lat gwarancji (profesjonalne oświetlenie biurowe, przemysłowe oraz uliczne). W przypadku indywidualnie tworzonych produktów pod dany projekt okres ten może być nawet wydłużony.

1. Niezależne testy i pomiary.
Sprzedawane przez naszą firmę produkty, zostały poddane dokładnym testom przed wprowadzeniem do oferty. Jako jeden z nielicznych polskich producentów i dystrybutorów oświetlenia LED oraz ogrzewania podczerwienią, dokonujemy testów także poza fabryką w niezależnych certyfikowanych ośrodkach badawczych – jak np. niemiecki TUV. Wszystko to po to, aby potwierdzić jakość oferowanych produktów.

2. Gwarancja jakości.
Ze względu na fakt, że nasze produkty przed wprowadzeniem do oferty są dokładnie testowane – podawane przez nas parametry techniczne są rzeczywistymi wartościami. Odróżnia to Greenie Polska od konkurencyjnych firm, w których mogą się Państwo spotkać z zawyżonymi, nieprawdziwymi parametrami świetlnymi. Dla potwierdzenie naszych parametrów, oferowane przez nas produkty posiadają badania oraz certyfikaty CE, RoHS oraz TUV.

3. Wydłużona, niestandardowa gwarancja – wynosząca nawet 10 lat.
Na specjalne życzenie nasi inżynierowie są w stanie zaprojektować produkty wykonane ze specjalnie dopasowanych podzespołów, które pozwalają na znaczące wydłużenie gwarancji.

Gwarancja udzielana przez Greenie Polska jest pełną gwarancją dotyczącą całych produktów. Nie stosujemy także ograniczeń co do czasu świecenia.

pobierz: OGÓLNE WARUNKI GWARANCJI

Skontaktuj się - pomożemy.