Greenie World Unia Europejska

Jesteśmy dystrybutorem i ekspertem marki Ledlenser

Z dumą informujemy, że jesteśmy oficjalnym ekspertem producenta ledowych latarek Ledlenser. Produkty tej marki charakteryzuje bezkompromisowa jakość światła, materiałów wykończenia oraz zastosowanie innowacyjnych funkcji. Można śmiało powiedzieć, że niemiecka precyzja po raz kolejny dała wyraz tworząc doskonałe latarki w postaci źródeł światła, z których wiele jest zasilanych ładowalnymi ogniwami, które można zasilać samodzielnie, uniezależniając się od trudnych w utylizacji tradycyjnych baterii O renomie producenta świadczy też udzielana gwarancja wynosząca aż 7 lat! Wszystko to zadecydowało, że Greenie Polska, jako profesjonalny producent i dystrybutor energooszczędnych opraw LED realizując swoją misję wprowadzania ekologicznych rozwiązań oświetleniowych na polski rynek postanowiła włączyć również produkty Ledlenser do swojej oferty.

Będąc doświadczonym dystrybutorem oświetlenia w technologii LED dbamy o najszerszy zakres usług oraz o ich jak największą jakość. Oferujemy Państwu m.in. doradztwo w zakresie wyboru przenośnych źródeł światła wszelkiego przeznaczenia. W naszym sklepie znalazł się ogromny wybór ledowych latarek ręcznych o zaawansowanych funkcjach, takich jak regulacja ogniskowej soczewki, regulacja mocy latarki oraz gotowe sygnały świetlne. Znajdą tu państwo zarówno kompaktowe latarki do kluczy, w formie długopisu jak i potężne, które siłą światła dorównują szperaczom oraz specjalistyczne przeznaczone dla nurków, służb mundurowych, ratowniczych i myśliwych. Oferujemy również modele czołówek i latarek ręcznych o wysokiej klasie szczelności z certyfikatami EX Atex dla pracowników przemysłu w ofercie B2B. Oprócz tego posiadamy zaawansowane ledowe latarki czołowe zasilane akumulatorowo i bateryjnie z funkcjami Focus, Strobe, Dimmable. Czołówki w naszej ofercie zostały wyposażone w blokady włączników, wskaźniki poziomu naładowania. Szczególnie godne uwagi będą ekstremalnie mocne latarki czołowe dla sportowców i outoorowców z podwójnymi zintegrowanymi ze sobą diodami, zasilaniem akumulatorowym i systemem dostosowującym jasność do warunków zewnętrznych. Wśród produktów dla osób aktywnych znalazły się też lekkie latarki czołowe o szeroki stożki światła i z dodatkowymi czerwonymi diodami dla bezpiecznej rekreacji na świeżym powietrzu. Wreszcie, umożliwiamy nabycie uniwersalnych czołówek ogólnego przeznaczenia dla osób prywatnych do warsztatu i gospodarstwa domowego zasilane bateryjnie i akumulatorowo. Jako lider w propagowaniu wydajnych źródeł światła gwarantujemy, że wybieramy do swojej oferty produkty, które spełnią oczekiwania każdego klienta, niezależnie od profesji.

Firma Greenie Polska – ekspert od światła w technologii LED z wieloma udanymi realizacjami razem z całym zespołem gorąco zachęca do kontaktu pod adresem biuro@greenie.pl w celu uzyskania szczegółowych informacji. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i propozycje form współpracy biznesowej dla wspólnego celu – dystrybucji wysokiej jakości opraw świetlnych i mobilnych źródeł światła. Nasi specjaliści dostarczą państwu katalog produktów, cennik hurtowy oraz cennik detaliczny. Oferujemy współpracę na zasadach B2B, różne formy finansowania inwestycji, wyceny indywidualnych zamówień oraz profesjonalne doradztwo w wyborze produktu ze sprawną obsługą.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach: Od 9.00 do 17.00

-telefonicznie (22) 842 22 32

-pod adresem mailowym: biuro@greenie.pl

w sklepie stacjonarnym pod adresem Warszawa ul. Wołoska 16, 02-675 „Mokotów Box”.

Szczególnie mocno zachęcamy do zapoznania się z realizacjami w naszym Portfolio pod adresem: https://greenie-world.com/realizacje-i-referencje/

Pobierz -Katalog Outdoor i Sport 2018 w pdf

Pobierz -Katalog Life Work w pdf

Pobierz -Katalog Industry/Przemysłowy w pdf

Oszczędzaj z produktami Greenie

Skontaktuj się - pomożemy.