Greenie World Unia Europejska

Realizacja oświetlenia LED na przykładzie sklepów Go Sport

Jako Greenie Polska – producent oraz dystrybutor lamp LED – oferujemy kompleksowe usługi w zakresie doboru oraz montażu oświetlenia dla każdego rodzaju obiektów. Nasze portfolio mieści ponad 300 wykonanych zleceń dla obiektów usługowych i punktów sprzedaży. W gronie naszych klientów znajdują się największe marki, takie jak: Toyota, Sephora oraz UW. Jedną z nich jest Go Sport. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przykładową realizacją oświetlenia LED na przykładzie sklepu GO Sport w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie.

O firmie

Sklepów GO Sport nikomu nie trzeba przedstawiać. Znane wszystkim punkty handlowe, zlokalizowane w wielu polskich miastach, mogą poszczycić się wyjątkowo rozbudowanym asortymentem. Przekroczenie progu GO Sport wiąże się z wejściem w świat pasji, motywacji i determinacji – świat sport

Możliwość współpracy z tak popularną marką była dla nas prawdziwym wyróżnieniem. Od samego początku przyświecała nam idea stworzenia przyjemnego, jasnego efektu oświetleniowego. Świadomość jak wielu klientów odwiedza salony GO Sport motywowała pracowników firmy Greenie Polska do wykorzystania posiadanych kwalifikacji w najwyższym możliwym stopniu. Z taką myślą odwiedziliśmy sklep GO Sport w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie.

Audyt

Profesjonalni inżynierowie okiem fachowca obejrzeli wnętrze sklepu i dokonali niezbędnych do realizacji pomiarów. Oprócz kierowania się własnymi spostrzeżeniami, wnikliwie zapoznali się z oczekiwaniami klienta, tak aby efekt ostateczny usatysfakcjonował obie strony. Tylko rzetelnie wykonany audyt oświetleniowy może być solidnym fundamentem w rozpoczęciu owocnej współpracy. Po zakończeniu audytu pracownicy firmy Greenie Polska byli gotowi na stworzenie projektu w sprawdzonym systemie Dialux. Projekt ten pozwolił na kompetentne zaplanowanie instalacji, tak aby odbyła się ona sprawnie, a efekt nie tylko zadowolił klienta, ale także spełnił obowiązujące normy prawa. Dodatkową zaletą takiej wizualizacji jest możliwość podglądu planów przez kontrahenta. Dopiero po dokonanej przez niego akceptacji, pracownicy Greenie Polska mogą przystąpić do modernizacji oświetlenia.

Realizacja

Zgodnie uznaliśmy, iż optymalnym rozwiązaniem dla salonu GO Sport będzie wykorzystanie reflektorów. Możliwość łatwego przestawiania czyni je idealnymi dla zmieniających się ekspozycji. Witryny sklepowe wyposażone zostały łącznie w 80 1-fazowych reflektorów szynowych, natomiast alejki oświetlono za pomocą 15 lamp HighBay. Wykorzystane w reflektorach diody COB marki Epistar umożliwiły uzyskanie silnie skupionej wiązki świetlnej w połączeniu z żywotnością aż do 40 tysięcy godzin.

Z kolei lampy przemysłowe HighBay to produkty stworzone do pracy w trudnych warunkach. Co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi, to wysoka sprawność świetlna pozwalająca na uzyskanie odpowiedniego natężenia świetlnego przy użyciu niewielkiej ilości lamp. Dzięki temu możliwe jest zaoszczędzenie na kosztach instalacji. Diody Philips, gwarantując mniejszy spadek strumienia świetlnego, zapewniają lampom HighBay przewagę nad standardowymi żarówkami metalohalogenkowymi i sodowymi. Z kolei wykorzystane w produktach marki Greenie nowoczesne radiatory, stanowią zapewnienie właściwego odbierania i odprowadzania ciepła. Dzięki tego typu oświetleniu, obuwie, odzież, akcesoria oraz sprzęty sportowe zostały bardzo estetycznie wyeksponowane, a koszty poboru energii elektrycznej znacznie spadły.

  • DSC_3765
  • DSC_3759

Normy

Normy świetlne dla sklepu to 300 luxów na m2. Po dokonanej przez firmę Greenie Polska modernizacji, zostały one spełnione z ponad dwukrotnym zapasem. Dzięki temu, komfort pracy w sklepie GO Sport został znacznie poprawiony. Personel salonu sportowego zyskał ulepszone i zdrowsze dla wzroku warunki, co zasadniczo wpłynęło na jego samopoczucie oraz efektywność. Modernizacja oświetlenia zapewniła pracownikom sklepu GO Sport nowoczesne, przyjazne środowisko pracy.

Elegancja i Styl

Na każdym etapie realizacji, pracownicy firmy Greenie Polska służyli fachowym doradztwem. Proces tworzenia projektu wiązał się z rzeczowymi konsultacjami, tak aby połączenie wiedzy i doświadczenia inżynierów wraz z preferencjami i życzeniami klienta stworzyły znakomity efekt końcowy. Bez wątpienia cel został osiągnięty – sklep GO Sport zyskał nowoczesne, oszczędne oświetlenie, które stanowi pomoc dla pracowników, wygodę dla klientów oraz zysk ekonomiczny dla właścicieli.

Podsumowanie

Co wyróżnia firmę Greenie na tle innych firm oświetleniowych? Prawdziwie indywidualne podejście do klienta. Każde z otrzymanych zleceń traktujemy jednostkowo. Żadna z realizacji nie odbywa się bez fachowo przeprowadzonego audytu oświetleniowego. Projekt powstaje zawsze we współpracy z klientem, tak aby obydwie strony były zadowolone z finalnego efektu. Dbamy nie tylko o aspekt estetyczny, ale zależy nam także na wygenerowaniu dla kontrahentów możliwie jak największych oszczędności na rachunkach za energię elektryczną.

Na potrzeby indywidualnej wyceny inwestycji w nowe oświetlenie LED i usług audytu prosimy o kontakt pod numerem (22) 842 22 32 lub o wysłanie zapytań na adres mailowy: biuro@greenie.pl.

  • DSC_3785
  • DSC_3737

Kontakt

Na potrzeby indywidualnej wyceny inwestycji w nowe oświetlenie LED i usług audytu prosimy o kontakt pod numerem (22) 842 22 32 lub o wysłanie zapytań na adres mailowy: biuro@greenie.pl.

Oszczędzaj z produktami Greenie

Skontaktuj się - pomożemy.