Greenie World Unia Europejska
Abigali-zdjecie6 (1)

Oświetlenie LED marki Abigali

Marka Abigali to synonim najwyższej jakości, wyjątkowej pomysłowości projektantów oraz unikatowego designu inspirowanego naturą. Każdy z produktów wprawia w zachwyt swoim minimalistycznym wyglądem i estetyką – zaczynając od uniwersalnych i niezwykle praktycznych opraw natynkowych, przez reflektory szynowe, aż po plafony LED, oryginalne lampy origami oraz lampy magnetyczne Abigali Magneto. W ofercie Abigali znaleźć można również unikalne lampy wykonane z marmuru, które perfekcyjnie dopełniają wnętrz takich jak sypialnia i jadalnia. Szeroka gama produktów przeznaczonych do pokojów dziecięcych to szansa na rozbudzenie wyobraźni i kreatywności naszej pociechy, a także idealne dopasowanie lampy do zainteresowań dziecka. Polska marka Abigali to synonim innowacyjności połączonej ze sztuką i wysoką funkcjonalnością, która sprawdzi się w większości nowoczesnych przestrzeni domowych, biurowych oraz komercyjnych.

Pobierz katalog produktów ;

Co wyróżnia lampy Abigali?

Nieprzeciętny design, bogata oferta funkcjonalnego oświetlenia dedykowanego przestrzeniom domowym, jak i komercyjnym, oraz wykorzystywanie w produkcji lamp najwyższej jakości surowców, także tych szlachetnych. W asortymencie marki Abigali można znaleźć również dekoracyjne źródła światła i oświetlenie zewnętrzne. Klienci wyjątkowo cenią sobie innowacyjne pomysły projektantów marki, które pozwalają na stworzenie wyjątkowej atmosfery we wnętrzu.

Lampy inspirowane naturą

Oprawy ścienne z serii Abigali Origami to niepowtarzalne propozycje stworzone z miłości do fauny. Niezwykle istotną funkcję pełni tu przyłożenie ogromnej wagi do detali. To właśnie dzięki nim klienci mogą cieszyć się świetlnymi obrazami na swoich ścianach. Kinkiety LED Abigali stanowią wyjątkowo piękną dekorację wnętrza za dnia. Wieczorem zaś ukazują cały swój potencjał – po włączeniu lampy LED Paw Abigali na ścianie ukazuje się piękny pióropusz tego szlachetnego ptaka. Decydując się na kinkiet LED Jeleń Abigali Deer klienci mogą cieszyć się wizerunkiem majestatycznego poroża króla lasów i tym samym urozmaicić aranżację korytarza lub sypialni. Lampa ścienna LED Byk Abigali Bull to z kolei odważna propozycja dla osób z charakterem. Wszystkie kinkiety z wyżej wymienionej rodziny produktów są lakierowane proszkowo, co jest gwarancją ich wysokiej jakości oraz satysfakcji z użytkowania przez długie lata.

Reflektory szynowe Abigali

Praktyczne oświetlenie w postaci opraw nastropowych, podwieszanych oraz szynowych, pozwala na skuteczne oświetlenie przestrzeni komercyjnych (np. sklepów i lokali usługowych) oraz domowych (np. salonu i kuchni). Nowoczesny, minimalistyczny wygląd opraw i ich uniwersalna kolorystyka sprzyjają perfekcyjnemu dopasowania się oświetlenia do wnętrz zaaranżowanych w dowolnym stylu.

Lampy magnetyczne Abigali Magneto

Na szczególną uwagę zasługują lampy magnetyczne Abigali Magneto. Jednym z największych atutów lamp magnetycznych Abigali jest wyjątkowo prosty montaż bez użycia narzędzi. Z ich pomocą klient ma szansę na dowolną modyfikację rozmieszczenia oświetlenia i skomponowanie indywidualnego wyglądu oprawy.

Skontaktuj się - pomożemy.