Greenie World Unia Europejska

Wprowadź się w magiczny nastrój

Oświetlenie domu na święta

Wielkimi krokami zbliża się wyczekiwany okres świąteczny. Czas, w którym wreszcie możemy odetchnąć należy w odpowiedni sposób celebrować. Spotkania w rodzinnym gronie wymagają bajecznej oprawy. Stworzenie magicznego klimatu, nigdy jeszcze nie było tak proste. Rynek oferuje ogrom możliwości w temacie dekorowania domu. Greenie Polska nie pozostaje w tyle. Jednak zamiast standardowych rozwiązań, proponuje nowoczesne, wyjątkowe pomysły na oświetlenie ozdobne. Proponowane przez nas produkty będą fenomenalnym dodatkiem do tradycyjnych dekoracji świetlnych i staną się dopełnieniem całej aranżacji.

Świąteczne dekoracje LED

Fantastycznym uzupełnieniem świątecznych kompozycji są jedne z najpopularniejszych produktów w naszej ofercie – taśmy LED. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest możliwość zastosowania go w prawie każdych warunkach. Taśmy o mniejszych mocach sprawdzą się rewelacyjnie jako oświetlenie dekoracyjne. Co więcej, produkt ten oferuje szerokie spektrum wariantów. Klient może wybrać odpowiadającą swoim wartościom estetycznym wersję kolorystyczną, a także wskaźnik oddawania barw (CRI), model diody, moc oraz klasę wodoodporności. Oprócz samych taśm, dostępne są także przydatne akcesoria. Dzięki odpowiednim sterownikom na podczerwień lub fale radiowe można regulować funkcje stroboskopowe, mruganie, zanikanie i przenikanie się barw w zakresie danej taśmy.

Taśma LED

Taśma LED RGB IC wyposażona została w diody o 3-modułowej budowie – 5050SMD. Na metrze samoprzylepnego podkładu 3M znajduje się 30 wielokolorowych jednostek. Wbudowany moduł WS2811 umożliwia współpracę z dedykowanym sterownikiem. Ten z kolei pozwala na manipulację pomiędzy ponad 200 programami świecenia. Początek oraz koniec taśmy zawiera własne złącza dedykowane systemowi IC (Integrated Controller). Wraz z przewodami umożliwia to zasilenie kolejnej rolki. W ten sposób pozbywamy się ograniczeń dotyczących mocy sterownika, która wynosi 72W. Zaletą diod RGB jest ich konstrukcja. Po dokonaniu wyboru koloru, świecenie obejmuje całą długość, a nie pojedyncze diody. Świąteczny charakter taśmy kryje się za jej różnorodnymi efektami świetlnymi. Miganie, płynna zmiana koloru, efekt płynącej wody oraz symulacja błyskawic to tylko niektóre z nich. Uzyskanie takich efektów nie jest możliwe w przypadku zwykłej taśmy RGB. Diody adresowalne są odpowiedzialne za unikalną funkcję, jaką jest możliwość wyświetlania animacji na taśmie. Wyobraźmy sobie świąteczne spotkanie w gronie najbliższych urozmaicone tak oryginalną atrakcją. Ze względu na wysoką klasę szczelności – IP65taśma LED RGB IC sprawdzi się nie tylko jako efektowny akcent wewnątrz, ale również na zewnątrz budynku.

Taśmy LED z serii 3528SMD oraz 2835SMD to znakomita propozycja oświetlenia ozdobnego dostępna w różnych wersjach kolorystycznych. Podłączenie ich do zasilania sieciowego wymaga zastosowania zasilacza. Wariant z podkładem o barwie czarnej zapewni nowoczesny i elegancki efekt dekoracyjny. Dostępność szerokiej gamy rodzajów pozwala na dopasowanie taśmy do pomieszczenia, w którym ma się znaleźć oraz do osobistych preferencji klienta. Modele o podwyższonej szczelności można umiejscowić na zewnątrz i stworzyć zjawiskowe świąteczne kompozycje. Jeżeli zależy nam na uzyskaniu bardzo długich odcinków taśmy – nawet 50 m – należy wybrać modele 230V, gdyż nie wymagają one stosowania zasilaczy, a jedynie stabilizatorów napięcia. W przypadku tej taśmy nie występują spadki napięcia, dzięki czemu świeci równomiernie na całej długości. Wysoka jakość kolorów i nowoczesne wykończenie taśmy zagwarantują olśniewające oświetlenie domu na święta.

Ogrzewanie podłogowe

Oprócz aspektu estetycznego, powinniśmy zadbać także o komfort swój oraz gości. Aby spotkania przy stole pozostały niezakłócone, należy zatroszczyć się o temperaturę pomieszczenia. W okresie mrozów naszym mieszkaniom przyda się więcej ciepła. Firma Greenie zaproponowała innowacyjne produkty, które zgodnie z najnowszymi trendami oraz troską o środowisko zapewnią doskonałej jakości ogrzewanie. Mata grzewcza na podczerwień jest nie tylko tania, ale także niezwykle nowoczesna. Cechy takie jak: prosty montaż, bardzo niskie koszty instalacyjne oraz eksploatacyjne to tylko niektóre z zalet tego produktu. Greenie Heat rzuca nowe światło na zagadnienie ogrzewania podłogowego. Szybko nagrzewa powierzchnię, a opcjonalny termostat umożliwia indywidualne sterowanie temperaturą. Co więcej, chociaż wykorzystywana głównie jako podłogowa, sprawdzi się także zamontowana na suficie lub ścianach. Produkt dostępny jest w dwóch wersjach – 80W / m2 oraz 220W / m2.
Alternatywą dla maty grzewczej są panele na podczerwień.
Przemysłowe oraz do użytku domowego dostarczają ciepło w sposób identyczny jak słońce. Ten rewolucyjny produkt sprawdzi się również jako ogrzewanie biura. Oprócz komfortu cieplnego, uwolni użytkowników od kosztów związanych z naprawami i przeglądami. Jeśli zależy nam na bardziej efektownym wykończeniu wnętrza, warto zwrócić uwagę na lustrzaną wersję panelu. Produkt w formie zwierciadła nie tylko ogrzeje pomieszczenie, ale także doda mu osobliwego charakteru. Niezwykle stylowy jest również model szklany. Dopasowanie do własnej aranżacji wnętrza ułatwi nam dostępność dwóch wariantów kolorystycznych – klasycznego białego i czarnego. Panel wykonany jest z hartowanego szkła i posiada pięcioletnią gwarancję. Wszystkie modele są produkowane na terenie Unii Europejskiej.

Perfekcyjne święta

Jako nowoczesna i stawiająca na rozwój firma, popieramy urozmaicenia. Zastosowanie taśm LED odmieni charakter świątecznych aranżacji. W tym roku zamiast powielać dekoracyjne schematy, spróbujmy czegoś nowego!
Nie zapominajmy zadbać o komfort rodzinnych spotkań. Dołóżmy wszelkich starań, aby odbyły się w przyjemnej atmosferze, bez sporów i nieporozumień.
Świadomie celebrujmy czas z bliskimi i chociaż raz w roku zwolnijmy tempo. O temperaturę pomieszczenia oraz zjawiskowe efekty świetlne zadba Greenie Polska. 🙂

Skontaktuj się - pomożemy.