Greenie World Unia Europejska
blaupunkt

Oświetlenie LED marki Blaupunkt

Marka Blaupunkt to pionier w produkcji odbiorników radiowych w Europie. Ta innowacyjna firma została założona jeszcze w latach 20. ubiegłego wieku. Każde urządzenie było dokładnie sprawdzane przez techników i oznaczane znakiem wysokiej jakości – niebieską kropką. Stała się ona znakiem rozpoznawczym firmy Blaupunkt. Producent ten od lat dostarcza bogatą ofertę niezawodnego sprzętu elektronicznego o najwyższej jakości. W 2015 roku Blaupunkt został wyróżniony tytułem: „Marka stulecia – niemieckie standardy marek”. Domeną tej firmy jest produkcja urządzeń z zakresu RTV i AGD, m.in.: głośników, nawigacji GPS do samochodów, klimatyzacji, pomp ciepła zegarków, baterii, smartfonów
i pojazdów elektrycznych.

Pobierz katalog produktów Blaupunkt ;

Wśród wielu praktycznych urządzeń wykorzystujących najnowsze zdobycze technologii znalazły się również produkty oświetleniowe – żarówki LED. Produkowane przez markę Blaupunkt żarówki LED zostały wyposażone w nowoczesne diody typu SMD 2835. Wykorzystanie diod elektroluminescencyjnych oraz autorskich rozwiązań z zakresu elektroniki zaowocowało produkcją żarówek LED odznaczających się żywotnością rzędu 15 000 godzin. Dzięki zastosowaniu popularnych gwintów typu E27, E14, GU10, G9, G4 żarówki LED od Blaupunkt znajdą zastosowanie w firmie, w domu oraz w przydomowym warsztacie.

Żarówki Blaupunkt cechuje niski pobór energii elektrycznej. Najsilniejsza żarówka w portfolio marki swoją mocą nie przekracza 10W. Dzięki temu nie zużywa wiele energii i świeci dokładnie tak jak tradycyjna żarówka 100W. Żarówki Blaupunkt posiadają ponadto bańki z mleczną strukturą. To rozwiązanie pozwala optymalnie rozpraszać światło i minimalizując drażniący efekt olśnienia.

Każdy model żarówki występuje w dwóch temperaturach barwowych światła. Barwa ciepła doskonale sprawdzi się w miejscach związanych z relaksem i nieformalną atmosferą. To spektrum światła doskonale sprawdzi się w restauracjach, lokalach gastronomicznych, pubach i barach. Dodatkowo ma ona właściwości wyciszające i jest idealna do użytkowania jako światło do lampki nocnej. Znajdzie również zastosowanie w oprawach sufitowych w salonie i w jadalni. Barwa biała naturalna to światło idealne do pracy i do idealnego odwzorowywanie kolorów i kontrastowania przedmiotów. Doskonale sprawdzi się przy czytaniu książki, przy pracy z dokumentami oraz przy pracach manualnych związanych z majsterkowaniem i naprawianiem skomplikowanych elementów. Ze względu na neutralną barwę światła, doskonale odwzorowuje kolory. Z tego powodu warto umieścić żarówki Blaupunkt z tą barwą w garderobie i przy lustrze, gdzie kontrolujemy swój wygląd. Sprawdzi się ono również doskonale w łazience podczas porannej toalety.

Żarówki Blaupunkt to nowoczesne źródła światła pozwalające oszczędzać energię elektryczną i dostarczające wysokiej jakości światła.

Skontaktuj się - pomożemy.