Greenie World Unia Europejska
QQ图片20200304183229

Reflektory Szynowe i Nastropowe Blaupunkt

Reflektory szynowe i nastropowe, za sprawą oryginalnej konstrukcji, cechuje funkcjonalność i uniwersalność. Jest to doskonały wybór dla urozmaicenia przestrzeni bądź dopełnienia wnętrz o niebanalnej stylistyce.

Reflektory Szynowe i Nastropowe Blaupunkt

Czym są systemy szynowe?

Jak sama nazwa wskazuje, jest to system montowany na specjalnych szynach. Oświetlenie szynowe LED to nowoczesny moduł oświetleniowy, który sprawdzi się w oświetleniu mieszkań, ale także przestrzeni niekonwencjonalnych, np. sklepów, galerii handlowych, czy muzeów. W wielu przypadkach istotne jest oświetlenie konkretnego elementu, a często także możliwość łatwej zmiany kierunku padania światła i barwy świecenia, np. aby podkreślić zmiany ekspozycji. W tym celu doskonale sprawdzi się wysoki współczynnik CRI>90 oraz możliwość łatwej konfiguracji światła, którą zapewniają reflektory szynowe LED Blaupunkt.

Cechami charakterystycznymi systemów szynowych są mobilność, wszechstronność użycia, a także łatwość konfiguracji. Aby sprostać potrzebom konsumentów oferta reflektorów szynowych LED marki Blaupunkt jest odpowiednio zróżnicowana. W zależności od potrzeb można wybrać reflektory 1-fazowe lub 3-fazowe. Białe lub czarne. Co więcej, wszystkie reflektory Blaupunkt są ściemnialne oraz wyróżnia je brak migotania.

Skontaktuj się - pomożemy.