Greenie World Unia Europejska
Oprawa uliczna LED Greenie Bridgelux A

Oświetlenie uliczne LED

Oświetlenie uliczne LED coraz częściej z powodzeniem zastępuje standardowe oprawy i żarówki sodowe. Podstawową różnicą dostrzegalną przez każdego między tymi dwoma typami oświetlenia jest zamiana w jakości światła. Tak bardzo charakterystyczne dla lamp wyładowczych światło o barwie niemalże pomarańczowej zostaje zastąpione przez bardziej naturalne światło LED w białym kolorze. Zapewnia to doskonałą widoczność na drogach, wpływa także korzystnie na bezpieczeństwo mieszkańców. Wśród szerokiej gamy oświetlenia ulicznego LED, możemy zaproponować żarówki uliczne LED oraz lampy uliczne LED. Żarówki można zamontować w obecnie stosowanych oprawach ulicznych, natomiast lampami takie oprawy można całkowicie zastąpić. Poniżej wykaz produktów z kategorii oświetlenie uliczne LED.

 

Oświetlenie uliczne LED

Lampa uliczna LED Strada – lampa uliczna LED przeznaczona do pracy w każdych warunkach, posiadająca wbudowany ściemniacz współpracujący z DALI oraz PWM. Przesłona lampy jest wykonana z hartowanego szkła, zasilacze są odporne na przepięcia o wartości nawet 10kV, a specjalna konstrukcja chroni wnętrze przed osadzaniem się wilgoci. Dostępna w mocach od 35 do 120W będąc zamiennikiem opraw z lampami sodowymi lub metalohalogenkowymi o mocach od 150 do 400W. Lampa uliczna LED Strada bazuje na diodach 351B marki Samsung. Klasa szczelności IP66 / Odporność mechaniczna IK08. Gwarancja standardowo wynosi 5 lat.

Lampa uliczna LED Bridgelux – lampa uliczna LED posiadająca klasyczny, drogowy rozsył światła. Uniwersalna konstrukcja oraz sposób świecenia sprawiły, że jest to najbardziej popularna lampa uliczna LED w naszej ofercie. Zastosowanie specjalnego stopu aluminium sprawiło, że jest zarazem lekka i niezwykle wytrzymała. Dostępna w mocach od 20 do 180W będących zamiennikami opraw z lampami sodowymi lub metalohalogenkowymi o mocach od 100 do 500W. Lampa uliczna LED Bridgelux bazuje na diodach COB marki BRIDGELUX oraz zasilaczach MeanWell. Klasa szczelności IP65. Gwarancja standardowo wynosi 3 lata.

Lampa uliczna LED Lagoon – lampa uliczna LED będąca idealnym zamiennikiem lamp drogowych oraz osiedlowych, jest także często stosowana przy oświetleniu parkingów. Posiadamy możliwość wyprodukowania lamp z serii Lagoon praktycznie w każdym kolorze obudowy. Dostępne w mocach od 20 do 60W będące zamiennikami opraw z lampami sodowymi lub metalohalogenkowymi o mocach od 100 do 250W. Lampa uliczna LED Lagoon bazuje na diodach 3030SMD marki OSRAM. Klasa szczelności IP65. Gwarancja standardowo wynosi 3 lata.

Żarówka uliczna LED ST Professional – żarówka uliczna o kącie świecenia 180° i ruchomym gwincie, umożliwiającym dokładny montaż w każdej oprawie. Wersje dostępne w obudowie o klasie szczelności IP65 mogą pracować nawet w nieszczelnych oraz częściowo otwartych obudowach. Dostępne w mocach od 27 do 45W stanowiące zamiennik lamp sodowych lub metalohalogenkowych o mocach od 150 do 250W. Wszystkie żarówki uliczne LED ST zawierają diody 5630SMD marki Samsung oraz dedykowany układ zasilający. Gwarancja standardowo wynosi 3 lata.

Żarówka uliczna LED Partenon – żarówka LED przemysłowa i uliczna z matowymi przesłonami ograniczającymi olśnienie, powstała na bazie żarówki LED Greenie Alucorn. Dostępna w mocach od 30 do 60W stanowi zamiennik lamp sodowych lub metalohalogenkowych o mocach od 100 do 180W. Wszystkie żarówki LED Partenon zawierają diody 2835SMD marki Epistar oraz dedykowany układ zasilający. Gwarancja standardowo wynosi 3 lata.

Skontaktuj się - pomożemy.