Greenie World Unia Europejska
ac466nw_6

Żarówki LED

Żarówki LED idealne do oświetlenia domu i biura

Żarówki ledowe to rodzaj oświetlenia, z którym spotykamy się każdego dnia zarówno w domu jaki i w pracy. Obecnie stosowane żarówki są stopniowo wypierane przez lepszej jakości, wydajniejsze i bardziej ekologiczne rozwiązania, wśród których przoduje oświetlenie LED. W naszej ofercie znajduje się bardzo szeroka gama różnego typu żarówek ledowych do domu i biura, które z powodzeniem zastępują obecnie stosowane źródła światła. Jeśli chodzi o oświetlenie biurowe – technologia LED wyróżnia się barwą świecenia na poziomie 4000-4500K – jest to światło białe, idealnie nadające się do pracy, ponieważ człowiek bardzo dobrze się w nim czuje.

Żarówki LED

Wyjątkowa seria żarówek ledowych marki Greenie

Każda seria ma swój unikalny charakter i zastosowanie, a ich okres gwarancyjny wynosi 2 lata. Zobacz ile tradycyjnych żarówek halogenowych używasz obecnie w kuchni, łazience, przedpokoju czy biurze. Na każdej z nich możesz oszczędzać około 4zł miesięcznie. To naprawdę się opłaca.

Seria żarówek Candle to nowoczesna seria żarówek LED do domu i biura o kształtach świecowej żarówki. Jest to doskonały zamiennik dla tradycyjnych żarówek z przedziału od 40 do 50 W z gwintem E14. W dodatku seria Candle ma wiele zróżnicowanych kształtów, ozdób czy kolorów. Najpopularniejsze „świecówki” posiadają genialną matową przesłonkę nadającą wiązce światła miękką, przyjemną dla oka barwę, oraz można je dostać w specjalnej srebrnej, bądź złotej obudowie, które dodadzą dodatkowych walorów estetycznych. Mniej popularne są zakończone specjalnym „dzióbkiem”. Żarówkę można nabyć w srebrnym lub złotym kolorem radiatora, polepszającym wygląd tego designerskiego produktu. Żarówki z serii Candle z „dzióbkiem” posiadają kąt świecenia 230º a modele bez 160º.

Seria żarówek Corn Like jest bardzo wydajny zamiennikiem tradycyjnych żarówek dookólnych. Dzięki swojemu rozmiarowi, żarówkę można montować w niewielkich kinkietach i prawkach. Żarówki posiadają od 8 do 48 super wydajnych diod SMD2835 firmy EPISTAR – zapewnia to równomierny rozsył światła na wszystkie strony. Moc zaledwie 7W potrafi zastąpić tradycyjne żarówki o mocy 60W, dzięki temu możemy oszczędzić ponad 80zł rocznie. Żarówki są dostępne w barwach ciepłych i naturalnych. Są to najpopularniejsze żarówki LED do domu i biura.

Seria Sunline to nowoczesny zamiennik żarówek halogenowych, charakteryzujący się wysoką wydajnością i skupioną wiązką światła. W żarówkach są użyte diody COB, które eliminują wrażenie wielopunktowej emisji światła. Seria Sunline jest wykonana z aluminium odlewanego na zimno, co zapewnia maksymalną odporność na ciepło. Zwrot inwestycji następuje już po 4 miesiącach użytkowania. Kąt świecenia takich żarówek to 60º a dostępne barwy świecenia to barwa ciepła i naturalna. Są to bardzo często wybierane żarówki LED do domu i biura.

Seria żarówej Spotlight wykorzystuje najnowsze technologie w postaci wydajnych diod 5050SMD lub PowerLED. Żarówki z tej serii charakteryzują się relatywnie mocnym skupieniem wiązki światła – 60º. Specjalnie na zamówienie możemy zamontować soczewki skupiające wiązkę na 15º lub 30º. Nasza żarówka z serii Spotlight o mocy 7 watów potrafi bezproblemowo zastąpić tradycyjne żarówki kierunkowe o mocy 100W. To ogromna oszczędność pieniężna na poziomie 80zł rocznie. Ten produkt idealnie się sprawdzi na dużych wysokościach, witrynach sklepowych, biurach lub innych miejscach, które chcemy szczególnie wyeksponować.

Seria żarówek Sferio jest nowością w naszej ofercie. Najnowsza technologia LED została zamknięta w klasycznym cebulkowatym kształcie. Żarówka posiada nowoczesny, perfekcyjnie odprowadzający ciepło radiator. Żarówki posiadają diody 2835SMD lub 5730SMD w zależności od modelu. Wszystkie modele charakteryzują się wysokim wskaźnikiem odwzorowania koloru (CRI), wynoszącym więcej niż 80. W sprzedaży mamy także specjalne modele z czujnikiem ruchu i zmierzchu. Wszystkie Żarówki z tej serii posiadają mocowanie E27.

Seria Office to żarówki LED, które swoje zastosowanie znajdą w biurach czy sklepach, gdzie wymagany jest wysoki poziom natężenia oświetlenia na płaszczyźnie roboczej. Kąt świecenia żarówek wynosi 120°, co powoduje miłe dla oka rozświetlenie powierzchni biurowej lub sklepowej. Żarówka o mocy 9W jest idealnym zamiennikiem dla starszych żarówek biurowych o mocy 70W. Zwrot inwestycji następuje już po 5 miesiącach.

Skontaktuj się - pomożemy.