Greenie World Unia Europejska

Dlaczego warto wybrać przemysłowe oświetlenie LED od Greenie Polska?

Technologia LED zdobywa coraz większą popularność. Szacuje się, że obecnie stanowi ponad 30 procent rynku w Stanach Zjednoczonych. Używana jest w wielu miejscach o zróżnicowanym charakterze. Jako oświetlenie przemysłowe stanowi innowacyjny zamiennik wobec tradycyjnych metahalogenkowych źródeł światła, bądź sodowych.

Jak działa oświetlenie przemysłowe LED?

 

Badania wykazują, że złe oświetlenie w przemyśle stanowi bezpośrednią przyczynę wielu chorób pracowniczych. Obecnie większość przestrzeni przemysłowej jest oświetlana przez konwencjonalne produkty. Posiadają one jednak liczne wady takie jak nienaturalna dla wzroku pomarańczowa poświata, wysoki pobór energii elektrycznej, krótka żywotność czy też – w skrajnych przypadkach – narażenie na kontakt z rtęcią. Alternatywą dla starszych rozwiązań technologicznych jest oświetlenie LED do przemysłu. Do jego najczęściej wymienianych zalet zaliczamy długi czas eksploatacji, dużą wydajność świetlną oraz największą oszczędność energii ze wszystkich technologii oświetleniowych.

Tym, co wyodrębnia przemysłowe oświetlenie LED od innych rodzajów lamp, jest różnica w konstrukcji. Światło generowane przez diody elektroluminescencyjne powstaje samoistnie bez dodatkowych filtrów. W przypadku m.in. lamp sodowych nie mamy wpływu na barwę światła. Natomiast LED posiada o wiele większe możliwości osiągnięcia barwy finalnej. Jest to zależne od użytego materiału, z którego wykonany został kryształ. Do budowy oświetlenia LED do przemysłu nie używa się rtęci i toksycznych substancji, co czyni je bezpiecznymi dla środowiska pracy. Ponadto lampy takie nie emitują podczerwieni i promieniowania UV, które w nadmiernych ilościach są szkodliwe dla człowieka.

Oświetlenie przemysłowe LED do hal magazynowych

 

Oświetlenie LED do magazynu jest szeroko wybierane przez wielu przedsiębiorców na całym świecie. Odpowiednia moc światła oraz niski pobór energii elektrycznej są niewątpliwymi atutami podczas pracy na tak dużych przestrzeniach.

Lampa przemysłowa LED Greenie HighBay Slim

 

Lampa przemysłowa LED Greenie HighBay Linear to model skonstruowany z myślą o kombinacji funkcjonalności z dużą mocą wiązki świetlnej. Dzięki temu jest to idealne oświetlenie LED do magazynu. W lampie zastosowano specjalny stop aluminium AL6063 wzbogacony magnezem i krzemem. Dzięki temu m.in. radiator jest stosunkowo lekki, a przy tym jego zdolności odprowadzania ciepła są zoptymalizowane. Skuteczne chłodzenie oprawy wpływa także na wydłużoną żywotność. Ponadto na estymę, jaką cieszy się ten model – stosowany najczęściej jako oświetlenie LED na magazyn – ma wpływ współczynnik mocy. Lampa przemysłowa LED Greenie HighBay Slim jest jedną z najsilniejszych opraw w swojej kategorii dostępnych na rynku.

Lampa przemysłowa LED Greenie HighBay Linear

 

Lampa przemysłowa LED Greenie HighBay Linear za sprawą specjalnie dostosowanych kątów świecenia jest bardzo praktycznym produktem. Dzięki bardzo korzystnemu stosunkowi jasności wiązki świetlnej do poboru mocy z jednego Wata jest to oświetlenie LED do magazynu najwyższej klasy. Zastosowany zasilacz marki Sosen potrafi funkcjonować nawet przy niestabilnym napięciu. W tym modelu zamontowano również dodatkowy ogranicznik przepięć typu 3 klasy D. Do wyboru dostępne są cztery systemy mocowania.

Oświetlenie przemysłowe LED do zakładu produkcyjnego

 

Oświetlenie LED w przemyśle w pełni uwydatnia swoje zalety. Moc, wydajność, energooszczędność i dobra jakość światła – w naszych zakładach pracy są one bardzo pożądane.

Produkt Greenie Highbay Flat

 

Lampa przemysłowa LED Greenie HighBay Flat z uwagi na swoją unikalną konstrukcję jest profesjonalnym oświetleniem do zakładów pracy o zróżnicowanym typie. Jest szeroko stosowanym modelem w halach przemysłowych bądź parkach maszynowych. Płaska obudowa sprawia, że ta lampa bardzo dobrze funkcjonuje jako oświetlenie LED do pracy nawet w małych pomieszczeniach. Wbudowane w nią źródło światła posiada diody 3030SMD marki Philips. Zasilacz Mean Well obsługuje systemy DALI lub 1-10V. Obudowa spełnia wszelkie normy jakości gwarantujące bezawaryjną pracę. Co godne odnotowania, lampa w sposób inteligentny dostosowuje moc wiązki świetlnej do ilości światła słonecznego, jakie w danym momencie naświetla np. halę produkcyjną. Odpowiednio zmniejsza ją lub zwiększa. Lampa posiada ponadto mikrofalowy czujnik ruchu o zasięgu 12m. Jeżeli poszukujemy wydajnego oświetlenia LED na produkcje, to Greenie HighBay Flat będzie w pełni spełniał pokładane w nim nadzieje. Produkt jest dostępny w różnych konfiguracjach, które można dostosować do naszych wymagań.

Lampa liniowa LED Greenie hermetyczna LH IP65

 

Lampa liniowa LED Greenie hermetyczna LH IP65 jest ekonomicznym rozwiązaniem stosowanym jako oświetlenie LED do przemysłu. Możliwe jest łączenie lamp w jeden ciąg, co stwarza perspektywę montowania produktu w wielu różnorodnych konfiguracjach. Można dzięki temu wykorzystać ten model np. jako oświetlenie linii produkcyjnej. Dodatkowym atutem jest możliwość montażu naściennego. W lampie zastosowano aluminiowy radiator, który swoją solidnością znacznie wydłuża jej żywotność. Model dostępny jest w różnych mocach zależnie od naszych potrzeb.

Oświetlenie LED do biura

 

Firmy branży przemysłowej posiadają swoje oddziały w budynkach biurowych bądź osobne pomieszczenia tego typu w budynkach zakładowych. Dlatego też oświetlenie LED biurowe znajduje się w orbicie zainteresowań wielu rentierów.

Panel LED Greenie Seria PLS

 

Panel LED Greenie Seria PLS to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań jako oświetlenie LED do biura. Wyposażony w diody 2835SMD marki Epistar, świeci solidnym białym światłem o matowym odcieniu. Wiązka jest łagodna dla oczu człowieka, przez co nie powoduje niechcianego efektu olśnienia. Do licznych zalet tego biurowego oświetlenia LED można dodatkowo zaliczyć możliwość świecenia całą powierzchnią. Jest to bardzo korzystne, gdyż pozwala na rozsądne gospodarowanie przestrzenią.

System Liniowy Greenie LED LINEA PRO

 

Seria Linea PRO to niezwykle popularny wybór biurowego oświetlenia LED. Dzięki matowym przesłonom światło jest lepiej rozpraszane, wywołując bardzo korzystny efekt wizualny. Aluminiowa obudowa dostępna jest w 3 różnych kolorach, których stonowanie idealnie wkomponowuje się w specyfikę miejsca przeznaczenia. Co charakterystyczne dla systemów liniowych, możliwy jest montaż w jednym ciągu świetlnym. Seria Lienea PRO to niezwykle korzystna cecha charakteryzująca oświetlenie LED do biura.

 


Jak widać znajdziecie u nas bogatą ofertę oświetlenia LED do przemysłu. W trosce o wasz komfort wciąż staramy się rozwijać i podnosić poprzeczkę. W tym celu stale rozszerzamy nasze propozycje zapewniając wam optymalny wybór.

 

 

Nasze realizacje:

https://greenie-world.com/realizacje-i-referencje/

Program bezkosztowej inwestycji ESCO:

https://greenie-world.com/artykul/finansowanie-zakupu-oswietlenia-led-esco/

Audyt oświetleniowy:

https://greenie-world.com/rodzaj/audyt/

https://greenie-world.com/artykul/projekty-i-doradztwo/

Oszczędzaj z produktami Greenie

Skontaktuj się - pomożemy.