Greenie World Unia Europejska
Modern office interior

Oświetlenie biurowe LED

Przestrzeń biurowa to miejsce pracy. Jest to zarazem przestrzeń, w której spędzamy znaczącą ilość czasu. Zatem sposób, w jaki ta przestrzeń zostanie zaaranżowana ma kluczy wpływ na nasze życie. Na ostateczną aranżację oddziałuje wiele czynników, a właściwe oświetlenie to z pewnością jeden z dominujących. Tym bardziej, iż sama przestrzeń biurowa zmieniła się na przestrzeni kilku lat. Obecnie są to coraz większe przestrzenie zaprojektowane do wydajnej pracy. Oferta firmy Greenie obejmuje wiele nowoczesnych rozwiązań z kategorii oświetlenia biurowego LED.

Zdecydowana większość produktów z tej kategorii to oświetlenie biurowe sufitowe LED. Zaczynając od klasycznego, szeroko niegdyś stosowanego rozwiązania – świetlówek. Naszą propozycją w tym temacie są oczywiście świetlówki LED. To o połowę wydajniejsze produkty, oferujące trzy barwy świecenia (ciepłą, neutralną, zimną) i wydłużoną żywotność. Z powodzeniem zastępują dotychczas stosowane świetlówki.

W nowoczesnych przestrzeniach stawia się na rozwiązania zastępujące świetlówki. Łączą wydajność świetlną z design. Mowa tu choćby o Panelach Greenie LED PLS. Niezwykle cienkie panele, świecące całą swoją powierzchnią. Dedykowane do sufitów podwieszanych. Występują w kilku rozmiarach, oferują trzy barwy świecenia. Ciekawym rozwiązaniem jest model (PLS40CC), który pozwala zmienić barwę światła od ciepłej przez neutralną do zimnej i wyposażony jest w funkcję ściemniania. Podobne rozwiązania to produkty z kategorii oświetlenia biurowego LED: panele Greenie LED Wave i oprawy rastrowe Greenie LED PLGM – jako alternatywa klasycznych opraw do świetlówek. Posiadamy również mniejsze oprawy i panele (PNS, PNR) to z kolei produkty, które również montuje się w sufitach podwieszanych, zastępując źródła halogenowe.

Również istnieje możliwość wykorzystania oświetlenia biurowego liniowego także w sufitach podwieszanych. Profile wpuszczane Greenie LED można łączyć ze sobą w jednym ciągu, dzięki temu są w stanie oświetlić duże pomieszczenia.

Oprawy Greenie LED Soho z kolei to propozycja kierunkowego oświetlenia. Montowane na linkach, mogą posłużyć jako oświetlenie biurek lub stołów konferencyjnych. Generalnie wszędzie tam, gdzie jest wymagane bardziej skupione światło. Takie też jest przeznaczenie reflektorów nastropowych Greenie LED i opraw Greenie LED Manhattan. Często stosowane w biurach są świetlówki PLC (G24). Montowane w dedykowanych oprawach tzw. kubłach, dzięki odbłyśnikowi generują mocne światło. Oczywiście w naszej w ofercie znajdują się również te źródła w wersji LED.

To tylko krótkie wprowadzenie do szerokiej gammy produktów oświetlenia biurowego LED firmy Greenie. Bez wątpienia odpowiedni wybór pozwoli uzyskać optymalne oświetlenie miejsca pracy, które ma kolosalny wpływ na ergonomię każdego miejsca pracy.

Oświetlenie biurowe LED

Skontaktuj się - pomożemy.